ریس ویترسپون آشپزخانه به نظر می رسد مانند آن را راست در خارج از کشور به زبان انگلیسی کلبه

در روز سه شنبه, ریس ویترسپون اجازه دهید طرفداران و پیروان او Instagram را به آشپزخانه خود را در حالی که او نشان داد که چگونه او را نهایی اسموتی سبز—دستور العمل کری واشنگتن به او تقریبا از یک دهه پیش. اما در حالی که او در لود کردن او maelstorm ep out now با کاهو و اسفناج و شیر نارگیل و سیب و گلابی و مرکبات آن را سخت به ماندن متمرکز در هر چیزی اما دکور آشپزخانه.

عتیقه-الهام قهوه ای و کرم wallpaper, زوج با او, در زمین-باب آثار هنری و قطعات سرامیکی می دهد ویترسپون آشپزخانه احساس راحت واسوده که فراخوانی یک کشور انگلیسی کلبه/استعماری آمریکا پرنیان—چیزی نیست که یکی را در ابتدا انتظار می رود در خانه یک-لیستر.

“من سبز اسموتی دستور” ویترسپون زیر نویس این Instagram تصویری. “راز عنصر ، های من صبح اسموتی سبز با خانواده. خوشمزه و سالم!”

ویترسپون تصویر زمینه است که در واقع یک گیاه شناسی چاپ به نام “Jarden” از شرکت فرانسوی آنتوانت پواسون. با نام تجاری تاسیس شد و در سال 2012 توسط مربی کاغذ conservators “به افتخار لویی پانزدهم مورد علاقه های گلابی de Pompadour حامی هنر و wallpaper علاقه مندان” به عنوان سایت این شرکت توضیح می دهد.

هر الگوی طراحی شده است به تجسم “جذابیت روستایی” از قرن 18 اروپا فضای داخلی.

“کمی آتش در همه جا” ستاره زوج مقاله خود (در “طلایی”) با خانه رعیتی-سبک دکور از جمله یک کشتی نقاشی و عتیقه کوزه و گلدان, همراه با یک نرم سفید رنگ در آشپزخانه تر و تمیز در نتیجه ساخت فضای کار در پشت سر هم با خانه روستایی زندگی می کردند-در طرح—سبک او نشان داده شده در سراسر خانه خود را در طول های اجتماعی فاصله دوره است.

راه ویترسپون است decked آشپزخانه خود را به هر کسی می خواهید برای گرم و نرم به مقابله و او را برای پیوستن به یک اسموتی سبز در تابستان گرم ، آن را عجیب و جالب آرام و تمام اطراف جذاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im