“قرمز” Heatwave هشدار برای بسیاری از شمال هند متحده ممکن است با لمس 48 درجه

'Red' Heatwave Alert For Most North Indian States, May Touch 48 Degrees

درجه حرارت است که به احتمال زیاد نوسان بین 46-48 درجه سانتیگراد در تمام هسته heatwave متحده منهای تا

دهلی نو:

روز دمای هوا در دهلی نو است که به احتمال زیاد به لمس 46 درجه سانتیگراد توسط سهشنبه هند هواشناسی بخش (آی) گفت و هشدار داد که یک heatwave خواهد غالب در شمالی ترین ایالت هند, قطعات پيشين و Telangana این هفته است.

امداد تنها انتظار می رود پس از 28 ماه مه به عنوان یک غربی اختلال است به احتمال زیاد به نور را, بارش دانشمند Naresh Kumar با IMD ملی پیش بینی آب و هوا مرکز گفت: خبرگزاری PTI.

“Heatwave شرایط بیش از برخی از قطعات شديد heatwave بیش جیب جدا هستند به احتمال بسیار زیاد بیش از پنجاب, Haryana, Chandigarh, دهلی نو, Rajasthan, اوتار پرادش Madhya Vidarbha و Telnagana بیش از پنج روز آینده,” آی روزانه بولتن گفت: در روز یکشنبه.

درجه حرارت است که به احتمال زیاد نوسان بین 46-48 درجه سانتیگراد در تمام هسته heatwave متحده منهای اوتار پرادش است.

این اولین بار است که “قرمز” هشدار صادر شده برای موج گرما در تابستان امسال آقای Srivastava گفت. IMD مسائل رنگ-کد هشدارهای بسته به شدت از هر گونه آب و هوا سیستم صعودی و سبز و زرد و نارنجی و قرمز است.

“هشدار صادر شده است به توجه مردم به مرحله بین 1 بعد از ظهر و 5 بعد از ظهر که گرما شدید ترین” آی سر از منطقه ای هواشناسی مرکز Kuldeep Srivastava گفت.

موج گرما هشدار می آید در زمانی که lakhs از کارگران مهاجر در حال راه رفتن به خانه خود را متحده در میان Coronavirus مستند و متعددی دیده می شد عبور از رودخانه Yamuna در دهلی نو در شب به فرار در طول روز گرما.

پیش از آن در فوریه آی هشدار داده بود برای سال دوم در یک ردیف است که در تابستان امسال (ژانویه-مارس) خواهد بود داغتر از عادی به طور متوسط بالاتر از 1 درجه سانتیگراد است.

در سال 2019 هند شاهد 73 موج گرما در سراسر 23 متحده با جیوه افزایش تا 50 درجه سانتیگراد و کشتار دهها مردم داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ملی مدیریت بحران اقتدار نشان داد.

جدا جیب بیش از چتیسگر لزبين گجرات مرکزی ماهاراشترا و Vidarbha, ساحلی, آندرا پرادش, ینام, Rayalseema و شمال کشور کارناتاکا نیز به احتمال زیاد به تجربه heatwave شرایط تا اواسط این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im