رکورد کاهش در خرده فروشی به فروش می رود برای مارس به عنوان آمریکایی ها کاهش هزینه های بسیاری nonessentials

مارس خرده فروشی انتظار می رود کاهش یافته است توسط یک رکورد مقدار به عنوان آمریکایی ها کاهش هزینه در بسیاری از nonessentials در طول این ویروس مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

اقتصاددانان انتظار مارس فروش فرو برد با 12.3 درصد نسبت به رکورد قبلی رها از 8.7 درصد در ماه مارس با توجه به داو جونز. به استثنای خودرو, خرید و فروش در حال انتظار برای کاهش 9.6% ماه بیش از ماه در مقایسه با 4.5% کاهش در ماه مارس ،

“من از ترس این که بسیار زیادی کاهش احتمالا پایین منهای 12 درصد به منفی 15% ماه بیش از ماه” گفت: James نایتلی ارشد بین المللی اقتصاد در نشستند. “خواهد بود که مطابق با برخی از شاخص های دیگر. ما به دنبال یک 45 درصد سالانه کاهش است.”

روز جمعه گزارش خرده فروشی منتشر شده در 8:30 p. m. و انتظار می رود به یکی از مهم ترین اخبار اقتصادی منعکس کننده فعالیت های مصرف کننده برای ماه آوریل هنگامی که اکثر متحده بودند shutdown برای اکثریت ماه. آوریل گزارش اشتغال نقاشی یک تصویر غم انگیز با 20.5 میلیون شغل از دست داد و نرخ بیکاری 14.7%.

اقتصاد را بهبود بسیار وابسته به مصرف کننده پس از این اولین بار است که رکود اقتصادی تا کنون به رهبری بخش خدمات. مصرف کنندگان به نوبه خود بستگی به شرکت ها برای حفظ بسیاری از کسانی که اخراج موقت به عنوان furloughs و نه اخراج.

هزینه های مصرف کننده حساب برای حدود 70 درصد از تولید ناخالص داخلی و انتظار می رود که انقباض در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی 30 درصد یا بیشتر. در مورد خرده فروشی باعث می شود تا حدود 29 درصد از تولید ناخالص داخلی و یک قطره از 12 درصد در مارس خرده فروشی در بالای مارس کاهش خواهد تفریق 6 درصد از تولید ناخالص داخلی اسمی, شوالیههای گفت.

اقتصاددانان انتظار مارس گزارش خرده فروشی به منعکس کننده شرایط عجیب و غریب از زندگی در امریکا به عنوان بسیاری از کشور بود خاموش. مصرف کنندگان را متوقف رفتن به محل کار. هیچ کس رفت به مدرسه و یا مراکز و یا رویدادهای ورزشی. بسیاری از رستوران ها بسته شدند اما کسانی که باز در خدمت تنها takeout. مصرف کنندگان سوار کمتر به طوری که آنها نمی بازدید از ایستگاه های گاز اغلب و چند خرید اتومبیل و یا مبلمان.

اما مردم در خرید مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی محصولات و خرید آنلاین. اقتصاددانان انتظار دارند که برخی از گرایش به شبیه به کسانی که در ماه مارس گزارش, اما در ماه مارس متحده تعطیل شد, تنها در حدود نیمی از ماه است. در برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی نسبت به پایان ماه.

در ماه مارس فروش در مواد غذایی و آشامیدنی فروشگاه رسید 25.6% و خرید آنلاین افزایش 3.1%. در ماه مارس آمریکایی احتکار کاغذ توالت و مواد غذایی, و آنها نیز برگزار شد که بر روی نقدی خود را ارسال نرخ پس انداز به 45 سال به بالا از 13.1 درصد.

Cortera که آهنگ های کسب و کار به کسب و کار صرف گفت: کسانی که نوع فروش بود را 7 درصد به طور کلی در ماه آوریل بیش از یک سال پیش. فروش در بخش های خاص را تقلید برخی از رفتار مصرف کننده از آنجا که بسیاری از کسب و کار و در نهایت تهیه و به مصرف کنندگان است.

در مارس Cortera هزینه های داده ها در 1.5 تریلیون دلار در کسب و کار به کسب و کار و معاملات موجود دقیق سرنخ در مورد خرده فروشی دسته ها که همچنین در ماهنامه گزارش خرده فروشی با توجه به علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

برای آوریل Cortera گزارش می دهد که فروشگاه های لباس های این آهنگ در سراسر کشور صرف 46 درصد کمتر از سال گذشته است. این رده انتظار می رود که به خصوص ضربه و در مارس عمده فروشان J. Crew و Neiman Marcus برای ورشکستگی زمینه.

Cortera گفت: مواد غذایی و آشامیدنی فروشگاه افزایش هزینه 20 درصد بیش از یک سال پیش. اما کوچکتر فروشگاه های مواد غذایی آن آهنگ های کاهش هزینه در حدود 10 ٪ است. رستوران صرف پایین بود 45 درصد بیش از سال گذشته است. هزینه های بزرگ خرده فروشان آنلاین بود تا 22 درصد در آوریل و به طور کلی هزینه های کلی فروشگاه کالا مانند هدف افزایش 6 ٪ از یک سال پیش Cortera گفت.

منطقه ای که در آن صرف افزایش یافت در تکنولوژی و Cortera گفت: فناوری اطلاعات صرف شد تا 200% از ماه آوریل گذشته. که منعکس شرکت های کمک به کارکنان کار از خانه به عنوان به خوبی به عنوان زیر برخی از مصرف کننده خرید. این دسته نیز به شدت در ماه مارس شامل همه چیز از لپ تاپ به کابل کشی و خدمات است.

یک منطقه از ثبات و استحکام برای خرده فروشان ممکن است خانه و باغ صرف که زندی گفت مسطح بود در Cortera اطلاعات از سال گذشته است.

کار ضرر و زیان مصرف کننده در شوک است اما دولت reopenings می تواند تصویر را تغییر دهید ، مارس شغل گزارش نشان داد که از دست دادن از 20.5 میلیون شغل و نزدیک به چهار پنج نفر مورد بررسی توسط دولت بازدید خود را اخراج موقت به عنوان .

“ما در حال رفتن به دیدن reopenings جمع آوری شتاب در سراسر متحده در این ماه” گفت: نایتلی. که باید مثبت اما معلوم نیست چگونه برخی از کسب و کار کرایه خواهد شد.

“من نگران هستم که آن را نه فقط از لحاظ اقتصادی قابل دوام برای باز کردن برخی از رستوران ها” گفت: نایتلی, با توجه به نیازهای اجتماعی فاصله می تواند محدود کردن کسب و کار بیش از حد برای برخی از فروشگاه ها و رستوران ها سودآور باشد.

“تا زمانی که شما یک واکسن شما در حال رفتن به این بی میلی مردم برای بازگشت به آنچه که همه ما به نام رفتار طبیعی و عادی عادات خرج,” او گفت:.

زندی گفت: بدون مزایای بیکاری فدرال و ویروس کمک هزینه های خرید و فروش شده است می تواند بدتر.

“یکی از چیزهایی است که ثبات این است که همه از مالی نجات پول از آمدن به خانواده ها. اگر شما اضافه کردن محرک چک بیکاری و حمایت های دیگر آن نزدیک شوی از درآمد از دست رفته از بیکاری و ساعت های از دست رفته” او گفت:. “ضربه به مصرف کننده شده است نسبتا قابل توجهی با نجات بسته است. ما باد از طریق آن سریع است. وجود دارد $2.9 تریلیون دلار در نجات پول است و ما در حال حاضر صرف نیمی از آن. در ژوئیه 4, از آن خواهد شد تا حد زیادی از بین رفته اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de