“RBI باید به صراحت بگویم دولت وظیفه خود را انجام دهد” می گوید: P چیدمبرم

'RBI Must Bluntly Tell Government, Do Your Duty', Says P Chidambaram

Coronavirus, اقتصاد هند, امداد رسانی بسته بندی: P چیدمبرم توییتی در RBI را اطلاعیه ها

دهلی نو:

بانک مرکزی هند باید “با صراحت بگویم دولت به وظیفه خود را انجام دهد (و) را از اقدامات مالی” برای محافظت و دوباره شروع به اقتصاد ملی توفان coronavirus شیوع کنگره رهبر P چیدمبرم گفت: این صبح است.

او همچنین آمار در نارندرا نخست وزیر و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman ترغیب آنها به تجدید نظر در تومان 20 lakh کرور امداد بسته است که “به محرک های مالی کمتر از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی”. دولت توصیف کرده است این بسته به عنوان ارزش 10 درصد از تولید ناخالص داخلی.

“فرماندار Shaktikanta دس می گوید تقاضا سقوط کرده است و رشد در 2020-21 رهبری نسبت به قلمرو منفی. به همین دلیل است که او پس از آن تزریق بیشتر نقدینگی? او باید با صراحت بگویم دولت وظیفه خود را انجام دهد را اقدامات مالی” ، ” کهنه کنگره رهبر گفت.

“حتی پس از RBI بیانیه آمده است که سازمان بنادر و دریانوردی یا Nirmala Sitharaman تحسین خود را برای یک بسته که دارای محرک های مالی کمتر از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی؟”

سابق وزیر دارایی نظرات یک روز پس از RBI گفت: تولید ناخالص داخلی می تواند قرارداد بیشتر از آن را در این سال و “برآورد شده است باقی می ماند در قلمرو منفی” در آینده.

روز جمعه RBI فرماندار Shaktikanta داس – در اولین نشانی از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman نشان داد جزئیات از دولت تومان 20 lakh کرور محرک – اعلام کرد 40 اساس کاهش نقطه در مخزن نرخ انداختن آن از 4.4 درصد به 4 درصد است.

این کاهش همراه با یک فرمت از مهلت قانونی برای بازپرداخت وام تا ماه آگوست است که انتظار می رود به دم نقدینگی به اقتصاد در تلاش برای ایجاد تقاضا.

P چیدمبرم شده است در میان منتقدان دولت تومان 20 lakh کرور مالی بسته محرک با این استدلال که آن را “اتحاد چپ چند بخش بالا و خشک”.

“…یک محرک های مالی از Rs 1,86,650 کرور به مقدار سختی 0.91 درصد از تولید ناخالص داخلی خواهد بود کاملا ناکافی با توجه به وخامت بحران اقتصادی و وضعیت وخیم است که در آن مردم خود را پیدا کنید,” او گفت: در بیانیه منتشر شده این هفته است.

آقای چیدمبرم قبلا سوال جنبه از بسته بندی از جمله اشاره به این که دو اقدامات مربوط به کشاورزی و فعالیت های متفقین بود و از سال گذشته هزینه های بودجه و دیگری در وثیقه وام برای MSMEs بود در تناقض آشکار از یک بیانیه توسط اتحادیه وزیر Nitin کرد.

در میان ادعاهای امداد بسته نیست مبلغ به تومان 20 lakh کرور دولت این هفته به اشتراک گذاشته تا از مبالغ درگیر است که با توجه به محاسبات مبلغ به تومان 20,97,053 کرور.

در توییت خود آقای چیدمبرم نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در RSS پس از پان هند کارگر گروه وابسته به گروه به عنوان مربی ایدئولوژیک حاکم BJP با انتقاد از دولت بر سیاست اطلاعیه ها دیده می شود که منجر به خصوصیسازی و کاهش شغل.

“آر اس اس باید شرمنده از اینکه چگونه دولت کشیده اقتصاد کشور را به رشد منفی قلمرو” سابق وزیر دارایی توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im