RBI باعث می شود وام های ارزان تر ارائه می دهد بزرگ امداد در پرداخت سود بیش از حد

بانک مرکزی به طور همزمان کاهش معکوس مخزن رای دادن به 3.35 درصد است.

بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Shaktikanta Das روز جمعه اعلام کرد یک کاهش در مخزن نرخ به 4 درصد از موجود 4.4 درصد در یک حرکت برای حمایت از اقتصاد است. مشخص شده است که کمترین repo rate یا نرخ بهره کلیدی در آن RBI آشنایی کوتاه مدت وجوه به بانک های تجاری – ثبت شده از سال 2000. کاهش در نرخ بهره کلیدی را بانک ها اجازه می دهد فضای بیشتری برای کاهش EMI بار برای وام گیرندگان خود را. RBI فرماندار نیز تمدید وام توقف – که اجازه می دهد تا بانک ها به تاخیر EMI پرداخت توسط مشتریان خود را – یکی دیگر از سه ماه تا ماه اوت.

در اینجا 10 چیزهایی که در مورد این داستان:

  1. اطلاعیه بودند با هدف مقابله با عواقب جاری در سراسر کشور lockdown برای جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس است که اقتصاد تحت فشار قرار دادند به یک وقفه صدمه کسب و فرود هزاران نفر بیکار.

  2. در اول آدرس به رسانه ها پس از دولت های دقیق مالی و پولی محرک تومان ارزش 20.97 قیمت لاخ کرور آقای Das گفت: انتظار می رود که اقتصاد به باقی می ماند در قلمرو منفی در جریان سال مالی با توجه به COVID-19 شیوع. آقای داس اضافه شده که تیتر تورم ممکن است باقی می ماند شرکت در نیمه اول سال مالی جاری و تنها سهولت در قسمت بعد از این سال است.

  3. RBI همچنین اعلام کرد کاهش reverse repo rate – نرخ بهره در آن RBI قرض پول از بانک های تجاری به 3.35 درصد از موجود 3.75 درصد است.

  4. این کمیته تصمیم به ادامه آن “تطبیقی” سیاست موضع که بدان معنی است که بانک مرکزی آماده است تا به سهولت سیاست های پولی بیشتر برای حمایت از سیستم مالی.

  5. پنج نفر از اعضای کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) رای دادند به نفع کاهش نرخ RBI فرماندار Shaktikanta Das گفت: از طریق یک آدرس ویدیویی.

  6. RBI تمدید وام مدت توقف و همچنین آرام شرایط بازپرداخت (پرداخت بهره) برای جلوگیری از پول نقد-فشار برای وام گیرندگان.

  7. RBI فرماندار گفت: ترکیب پولی و اقدامات اداری ایجاد خواهد شد شرایط را قادر خواهد ساخت که تدریجی اقتصادی احیای رفتن به جلو.

  8. اقتصاددانان می گویند انتقال از کاهش نرخ بهره توسط بانک ها به مشتریان خود خواهد بود از نزدیک تماشا کردند.

  9. “RBI پرچم خطرات ناشی از رشد منفی چاپ این سال در حالی که برگزاری یک نقطه هدف است. آنها انتظار دارند disinflationary نیروهای خود را برای تسلط نشان می دهد آنها بیشتر کاهش در کاهش” گفت: DBS بانک اقتصاد Radhika رائو.

  10. در ماه مارس RBI حال کاهش مخزن رای 75 بیت بر ثانیه برای تحریک رشد و ماه آینده آن را به طور غیر منتظره کاهش کلیدی نرخ سپرده – یا reverse repo rate – به 3.75 درصد در یک پیشنهاد برای تضعیف بانک های تجاری از پارکینگ بیکار بودجه با آن و خار وام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>