RBI Cuts Key Rate To Boost Liquidity, Rs 50,000-Crore Push For Lenders

بانک مرکزی هند فرماندار Shaktikanta Das روز جمعه اعلام کرد کاهش معکوس مخزن میزان 25 واحد پایه (0.25 درصد) به 3.75 درصد در یک پیشنهاد به فشار بانک ها به استفاده از وجوه مازاد در درون نظام نسبت به اعطای وام. Shaktikanta Das گفت: حرکت بود به منظور تشویق بانک ها به “استقرار مازاد بودجه”. Reverse repo rate نرخ بهره است که در آن RBI قرض پول از بانک های تجاری. RBI فرماندار اعلام کرد طیف وسیعی از عملیات بازار پول در دوم خود را به آدرس رسانه ها از این کشور آغاز شد و یک مستند در 25 مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

RBI فرماندار اعلام کرد در دراز مدت عملیات مخزن به ارزش “50,000 تومان کرور روپیه برای شروع”. او گفت: ویژه تسهیلات مالی به ارزش 50,000 تومان کرور روپیه ارائه خواهد شد به موسسات مالی از جمله بانک ملی برای کشاورزی و توسعه روستایی (NABARD) در صنایع کوچک بانک توسعه هند (SIDBI) و ملی بانک مسکن (NAH).

RBI ارشد همچنین اعلام تصمیم بانک مرکزی برای کاهش نقدینگی نسبت پوشش (LCR) که تعیین نسبت بسیار مایع دارایی های برگزار شده توسط موسسات مالی. او گفت: LCR می ایستد کاهش به 80 درصد از 100 درصد و ترمیم خواهد شد در فاز آوریل 2021.

وام های داده شده توسط سایه بانک ها — و یا مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs) – به شرکت املاک و مستغلات نیز همان مزایای ارائه شده توسط برنامه ریزی بانک های تجاری تحت سه ماه مهلت قانونی اعلام شده توسط RBI زودتر. “این راه و روش حد متحده مطرح شده است برای کمک به آنها را به دسته خود استقراض برنامه” آقای Das گفت.

او همچنین گفت: اقدامات جدید با هدف حفظ “کافی نقدینگی” و کاهش استرس های مالی در سیستم و تسهیل جریان اعتباری در بانک ها. فعالیت های اقتصادی آمده است به وقفه در حساب از coronavirus ناشی مستند.

بانک مرکزی نگه داشته repo rate یا نرخ بهره کلیدی در آن RBI آشنایی کوتاه مدت وجوه به بانک های تجاری – بدون تغییر در 15 سال اخیر از 4.40 درصد است. اواخر ماه گذشته MPC حال کاهش مخزن رای 75 اساس – بزرگترین کاهش تحت Mr دس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de