Ramdev را Patanjali ادعا داروهای جدید درمان خواهد شد Covid بیماران در 7 روز

Ramdev's Patanjali Claims New Drugs Will Cure Covid Patients In 7 Days

داروهای توسعه یافته بودند بر اساس تحقیقات و آزمایشات در 280 بیماران Ramdev گفت.

هریدور:

Patanjali امروز راه اندازی یک طب آیورودا کیت که آن را ادعا می تواند درمان coronavirus ظرف هفت روز و نشان داده است که “100 درصد مطلوب نتایج در آزمایش های بالینی بر روی بیماران مبتلا به” هر چند دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه برای پیدا کردن یک درمان برای ویروس.

این دارو به نام “Coronil و Swasari” توسعه داده شد و بر اساس تحقیقات و آزمایشات در 280 بیماران در سراسر کشور گفت: Patanjali بنیانگذار یوگا معلم Ramdev.

هیچ شواهد علمی از هر نوع درمان جایگزین برای COVID-19 حتی به عنوان واکسن در حال آزمایش توسط بسیاری از کشورها است.

“کل کشور و جهان در انتظار دارو و یا واکسن برای تاج. ما مفتخریم اعلام کنیم که اولین آیورودا بالینی کنترل شده آزمایشی مبتنی بر شواهد و بر اساس تحقیقات پزشکی آماده شده است با تلاش های مشترک Patanjali مرکز تحقیقات و NIMS,” Ramdev به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

“ما در حال راه اندازی COVID داروهای Coronil و Swasari امروز. ما به انجام دو آزمایش این اولین بالینی کنترل شده بررسی که صورت گرفت در دهلی احمدآباد در میان بسیاری از شهرهای دیگر. تحت این 280 بيمار شدند و 100 درصد آن بازیافت. ما قادر به کنترل کرونا و عوارض ناشی از آن در این. بعد از این همه مهم بالینی کنترل آزمایشی انجام شد,” او گفت.
Patanjali همکاری با موسسه ملی علوم پزشکی و یا NIMS دانشگاه جیپور در این پروژه است.

“با کمک NIMS جیپور ما انجام بالينی کنترل مطالعه در 95 بيمار. بزرگترین چیزی که بیرون آمد این است که در عرض سه روز 69 درصد بیماران بهبود شد و منفی از مثبت (موارد) و در ظرف هفت روز 100 درصد از آنها منفی شد” گفت: Ramdev این ادعا که مصوبات لازم برای انجام آزمایش های پزشکی بر روی بیماران صورت گرفته از مراجع ذیصلاح.

سازمان بهداشت جهانی است قرار دادن یک کلمه از احتیاط برای درمان جایگزین ادعا می کند. آن را می گوید در حالی که “برخی از غربی و سنتی و یا درمان های خانگی ممکن است ارائه راحتی و کاهش علائم COVID-19 وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که طب کنونی می تواند به جلوگیری و یا درمان این بیماری است. که توصیه نمی خود دارو با هر گونه دارو از جمله آنتی بیوتیک به عنوان پیشگیری و یا درمان برای COVID-19. چند وجود دارد در حال انجام آزمایش های بالینی که شامل هر دو غربی و داروهای سنتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net