Ramdev را Patanjali خواسته برای جزئیات COVID مواد مخدر ادعا توسط دولت

Ramdev ادعا داروهای مورد آزمایش قرار گرفتند در آزمایشات بالینی نشان داد و “100 درصد مطلوب نتایج”.

دهلی نو:

معلم یوگا Ramdev را Patanjali Ayurved خواسته شده است توسط دولت به ارائه جزئیات از داروهای آیورودا از آن راه اندازی شد امروز ادعا می کنند آنها می توانند درمان coronavirus ظرف هفت روز. این شرکت همچنین دستور داده شده است برای جلوگیری از تبلیغات و یا انتشار چنین ادعا می کند تا زمانی که آنها مورد بررسی قرار گرفته است.

این دارو “Coronil و Swasari” بودند و بر اساس تحقیقات و آزمایشات در 280 بیماران در سراسر کشور Patanjali بنیانگذار Ramdev به رسانه ها گفت. داروهای آمده در تاج کیت در قیمت 545 تومان بود که به فروش می رسد در سراسر هند در عرض یک هفته.

وزارت Ayush خواسته است Patanjali برای ارائه در اولین جزئیات مانند ترکیب داروهای نتایج حاصل از تحقیقات خود را به بیمارستان که در آن پژوهش انجام شد که آیا این شرکت در حال ترخیص از نهادی کمیته اخلاق و این که آیا آن را تا به حال ثبت نام برای آزمایش های بالینی.

“حقایق این ادعا و جزئیات اظهار داشت: مطالعه علمی نیست به وزارت” را Ayush وزارت در بیانیه ای گفت: چند ساعت پس از Patanjali راه اندازی.

این وزارت نیز خواست برای کپی از مجوز و تایید محصول جزئیات از داروهای آیورودا که ساخته شد در هریدور, Uttarakhand.

هیچ شواهد علمی از هر نوع درمان جایگزین برای COVID-19 حتی به عنوان واکسن در حال آزمایش توسط بسیاری از کشورها است. سازمان بهداشت جهانی همچنین هشدار داد در برابر چنین ادعا می کند.

Ramdev ادعا Patanjali دارو را نشان داد “100 درصد مطلوب نتایج” در آزمایش های بالینی.

“کل کشور و جهان در انتظار دارو و یا واکسن برای تاج. ما مفتخریم اعلام کنیم که اولین آیورودا بالینی کنترل شده آزمایشی مبتنی بر شواهد و بر اساس تحقیقات پزشکی آماده شده است با تلاش های مشترک Patanjali مرکز تحقیقات و NIMS,” Ramdev به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

“ما در حال راه اندازی COVID داروهای Coronil و Swasari امروز. ما به انجام دو آزمایش این اولین بالینی کنترل شده بررسی که صورت گرفت در دهلی احمدآباد در میان بسیاری از شهرهای دیگر. تحت این 280 بيمار شدند و 100 درصد آن بازیافت. ما قادر به کنترل کرونا و عوارض ناشی از آن در این. بعد از این همه مهم بالینی کنترل آزمایشی انجام شد,” او گفت:.

Patanjali همکاری با بخش خصوصی متعلق به موسسه ملی علوم پزشکی و یا NIMS دانشگاه, Jaipur.

“با کمک NIMS جیپور ما انجام بالينی کنترل مطالعه در 95 بيمار. بزرگترین چیزی که بیرون آمد این است که در عرض سه روز 69 درصد بیماران بهبود شد و منفی از مثبت (موارد) و در ظرف هفت روز 100 درصد از آنها منفی شد” گفت: Ramdev.

آزمایشات انجام شده بر روی انواع بیماران به جز کسانی که به شدت آلوده هستند و در سیستم های پشتیبانی حیات به عنوان هواکش گفت: Yoga guru. “محاکمه در افراد آلوده که در تهویه سیستم پشتیبانی هنوز هم به دلیل گفت:” پرس تراست هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de