"راجستان مردم برای پرداخت کنگره اختلاف": BJP را Vasundhara Raje

Vasundhara Raje گفت: وجود دارد "هیچ نقطه ای در تلاش برای کشیدن BJP thorugh گل" (فایل)سابق راجستان وزیر Vasundh

توسط ELEMENTORSITE در 28 تیر 1399
'Rajasthan People Are Paying For Congress Discord': BJP's Vasundhara Raje

Vasundhara Raje گفت: وجود دارد "هیچ نقطه ای در تلاش برای کشیدن BJP thorugh گل" (فایل)

سابق راجستان وزیر Vasundhara Raje در روز شنبه با حمله به کنگره بیش از این بحران باعث معاون وزیر Sachin خلبان شورش علیه وزیر Ashok Gehlot گفت که این مایه تاسف است که دولت پرداخت می شد برای بحران در حزب حاکم.

"این مایه تاسف است که مردم از راجستان برای پرداخت این اختلاف در کنگره," او گفت: رفتن به لیست مشکلات که دولت دست و پنجه نرم کردن با.

"در زمانی که COVID-19 ادعا کرده بیش از 500 زندگی و موارد مثبت نزدیک به 28,000," بی جی پی رهبر گفت.

"در زمانی که ملخ ها حمله به کشاورزان زمینه در زمانی که جرم و جنایت علیه زنان است که در یک زمان همه بالا و در زمانی که مشکلی وجود دارد از, برق," او گفت:.

"وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای کشیدن بی جی پی و BJP رهبران نام از طریق گل," او گفت: بیش کنگره اتهامات که حزب او در تلاش بود برای سرنگونی دولت منتخب.

lisemtoc
Vasundhara Raje بیانیه در راجستان بحران

این اولین بار است که Ms Raje این BJP برجسته ترین رهبر در دولت صادر شده است یک بیانیه رسمی در کنگره بحران است.

برای بسیاری از هفته گذشته او شده است در سکوت و بی جی پی ساخته شده است محتاط اظهارات در کنگره آشفتگی در میان اتهامات است که این حزب به طور فعال حمایت Sachin خلبان شورش به راه اندازی یک کودتا در خطوط, Madhya Pradesh.

Hanuman Beniwal یک نماینده از Rashtriya Loktantrik حزب BJP متحد در راجستان ادعا کرده بود که رئیس سابق وزیر در تلاش بود برای کمک به وزیر Ashok Gehlot که کنگره دولت در مواجهه با یک تهدید بزرگ به دلیل شورش.

"رئیس سابق وزیر Vasundhara Raje به نام تا کنگره MLAs به او نزدیک و از آنها خواست برای حمایت از Ashok Gehlot. او نام هر Jat MLA در سیکر و ناگور و از آنها خواست برای حفظ فاصله از Sachin خلبان من اثبات این ایم" هانومان Beniwal شناخته شده از Vasundhara Raje منتقد که ترک BJP فقط قبل از سال 2018 راجستان انتخابات که تحویل یک کنگره پیروزی.

راجستان BJP رئیس Satish Punia گفت: آقای Beniwal شده بود خواست به اظهارات مانند آن . "رهبران ما به او صحبت کرد. Vasundhara Raje است ما رهبر محترم" آقای Punia گفت.

Ms Raje بیانیه می آید یک روز پس از کنگره گفت: کلیپ های صوتی نشان داد که شورشی MLAs از آن حزب بودند توطئه با BJP در برابر دولت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن