اکالیپتوس رنگین کمان واقعی هستند-زندگی نئون درختان

رنگین کمان اکالیپتوس ممکن است نگاه مانند یک دیجیتال, ارائه, از, بچه, را, رسم, اما آن را 100 ٪ واقعی است. این درختان (همچنین شناخته شده به عنوان رنگین کمان آدامس Sumatra آدامس و اکالیپتوس deglupta) باید قهوه ای پوست که لایه برداری را آشکار لایه از رنگ در سراسر ROYGBIV طیف.

رنگین کمان اکالیپتوس بومی اندونزی پاپوآ گینه نو و فیلیپین, اما شما همچنین می توانید آنها را پیدا کنید در ایالات متحده در مکان هایی از جمله هاوایی و فلوریدا و سن دیگو. (بهتر است خانه ها و باغ ها اشاره می کند که باران های اخیر ساخته شده اند درختان در سن دیگو به خصوص رنگارنگ این سال است.)

با توجه به Amusing Planet, درختان,’ رنگین کمان رنگ آمیزی اتفاق می افتد که پوست سنین: “[P]atches بیرونی پوست […] در حال ریختن سالانه در زمان های مختلف نشان روشن-سبز پوست درونی. این پس از آن تیره و ضخیم به رنگ آبی و بنفش و نارنجی و سپس مارون تن.”

اکالیپتوس رنگین کمان استفاده می شود برای کاغذ به خصوص در فیلیپین که در آن آنها گونه های بسیاری مورد استفاده در pulpwood مزارع.

در زیستگاه طبیعی خود را رنگین کمان اوکالیپتوس می تواند رشد تا 250 فوت قد هر چند در قاره آمریکا آنها را متوقف و در حدود نیمی که اندازه و می گوید باغبانی می دانید که چگونه. اگر شما زندگی می کنند در برخی نقاط جنوب ایالات متحده (مناطق 10 و بالاتر) شما حتی ممکن است قادر به رشد خود و نگه داشتن آنها را به یک اندازه قابل کنترل از طریق هرس به طور منظم. این درخت را از ریشه می تواند باعث آسیب به عنوان آنها رشد می کنند بنابراین مطمئن شوید که به تحقیق ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de