راه آهن را به صورت آنلاین رزرو برای قطار مسافری از فردا

Railways To Take Online Bookings For Passenger Trains From Tomorrow

دهلی نو:

راه آهن هند قصد دارد برای راه اندازی مجدد قطار مسافری در یک روش مرحله به مرحله شروع مارس 12 ملی حمل و نقل گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه شب با رزرو بلیط باز می شود و از 4 بعد از ظهر روز دوشنبه. بلیط تنها در دسترس خواهد بود از طریق وب سایت IRCTC با شمارنده بلیط (از جمله کسانی که برای پلت فرم بلیط) در تمام ایستگاه های بسته باقی می ماند.

خدمات مسافر به حالت تعلیق پس از coronavirus مستند آغاز شد که 25 مارس شروع خواهد شد با 15 “ویژه” آموزش (در مجموع 30 سفر) خروج از ایستگاه راه آهن دهلی نو و اتصال شهرستانها در آسام و بنگال Bihar, Chhattisgarh, Gujarat, Jammu, Jharkhand, Karnataka, کرالا, ماهاراشترا, Odisha, Tamil Nadu, Telangana و تریپورا.

مسافران تنها با تایید و معتبر بلیط اجازه ورود به ایستگاه در دهلی نو راه آهن هشدار داد و اضافه کرد که همه مسافران را نیز به پوشیدن ماسک صورت تحت غربالگری در خروج (تنها کسانی که بدون COVID-19 علائم اجازه خواهد داشت به تخته) و حفظ اجتماعی فاصله در تمام زمانها.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه قطار صادر خواهد شد در موعد راه آهن اضافه شده است.

این راه آهن همچنین گفت: بیشتر “خاص” قطار خواهد بود عملیاتی بر اساس در دسترس بودن از مربیان است. بیش از 20 ، 000 مربیان تبدیل شده بود به COVID-19 جداسازی بخش در ماه مارس و هزار نفر بیشتر شده است این سایت متعلق به “shramik (کارگر)” قطار استفاده می شود برای بازگشت به رشته کارگران مهاجر به خانه متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net