راه آهن به ارائه آموزش در تقاضای آب و غذا برای مهاجران: Top دادگاه

دادگاه همچنین گفت که هیچ کرایه قطار یا اتوبوس باید شارژ از کارگران مهاجردهلی نو: راه آهن باید قطار را به عنوان

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399
Railways To Provide Trains On Demand, Food, Water For Migrants: Top Court

دادگاه همچنین گفت که هیچ کرایه قطار یا اتوبوس باید شارژ از کارگران مهاجر

دهلی نو:

راه آهن باید قطار را به عنوان و زمانی که دولت را در یک درخواست دیوان عالی کشور گفت: امروز در یک سری از دستورات را برای کمک به رشته کارگران مهاجر که گرفتاری تبدیل به یکی از جاودانه تصاویر از 60 روز سراسر کشور مستند به کنترل coronavirus. راه آهن دادگاه نیز گفت: باید به ترتیب برای مواد غذایی و آب برای مهاجران به عنوان طولانی به عنوان آنها در قطار.

ایالات متحده دادگاه گفت: خود را مسئول نظارت بر ثبت نام از کارگران مهاجر و اطمینان حاصل شود که آنها در هیئت مدیره قطار یا اتوبوس. آنها باید همچنین ارائه مواد غذایی و آب به کارگران مهاجر که رشته هستند.

کارگران مهاجر در بر داشت راه رفتن به خانه باید بلافاصله انجام شود به پناهگاه و ارائه مواد غذایی و کلیه امکانات. تکمیل اطلاعات باید به اطلاع عموم برای همه نگران" سه قاضی نیمکت شنیدن این موضوع اضافه شده است.

دادگاه همچنین گفت که هیچ کرایه قطار یا اتوبوس باید شارژ از کارگران مهاجر. کرایه خواهد شد به اشتراک گذاشته شده توسط متحده است.

مداخله دادگاه آمد در میان یک جنگ سیاسی بین مرکز و چند مخالفان حکومت متحده است. ماهاراشترا است که به خصوص تعداد زیادی از مهاجران بوده است و قفل شده است و در کشمکش با وزارت راه آهن پس از تعطیلات آخر هفته بیش از قطار برای مهاجران. در حالی که دولت متهم کرده است این مرکز از ساخت قطار موجود این مرکز مدعی آن است که قطار اما دولت انجام مشق شب خود را برای ارائه به مسافران است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب