راه آهن لغو همه بلیط قطار به طور منظم از 1 جولای تا 12 اوت

Railways Cancels All Tickets For Regular Trains From July 1 To August 12

در اوایل این ماه در هند افزایش تعداد قطار ویژه به 200.

دهلی نو:

راه آهن هند روز پنجشنبه گفت: این امر لغو تمام بلیط های رزرو شده برای قطار به طور منظم بین 1 ژوئیه و اوت 12 به عنوان coronavirus مورد در کشور رسید و یک ماه بعد از دولت آغاز شده آرامش بخش برخی از محدودیت های اعمال شده در مارس. تنها قطار ویژه اعلام کرد در ماه مه و ژوئن اجرا خواهد شد راه آهن گفت.

در اوایل این ماه از راه آهن تا به حال افزایش تعداد مسافر قطار در حال اجرا در کشور از 15 جفت یا 30 سفر به بیش از 200.

تحت قوانین صادر شده توسط وزارت خانه برای سفر همه مسافران مورد نیاز حرارتی تحت غربالگری و تنها کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به هیئت مدیره قطار.

در هیئت مدیره قطار همه مسافران خواسته شد برای حفظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک صورت در طول سفر. همه مسافران نیز توصیه به استفاده از دست sanitisers.

هیچ غذا ملحفه پتو یا پرده ارائه خواهد شد در داخل قطار. به مسافران توصیه می شود خود را انجام bedsheets اگر آنها نیاز دارید. درجه حرارت داخل AC مربیان باید مناسب تنظیم شده برای این منظور است.

هند ثبت یک رکورد 16,922 موارد جدید در روز پنج شنبه در نظر گرفتن مجموع موارد در کشور به حدود 5 لاخ با نزدیک به 15,000 مرگ و میر.

که پس از ایالات متحده امریکا و برزیل و روسیه و پنج بار است که از کشور چین است که مشابه به اندازه جمعیت و که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>