Rahul Gandhi's 'Smart Upgrade' Demand For 'One-Size-Fit-All' Lockdown

کارشناسان گفته اند که این مستند قرار است یک بار در اقتصاد (فایل)

دهلی نو:

ارشد کنگره رهبر راهول گاندی در دوشنبه توصیف مداوم در سراسر کشور مستند به عنوان “یکی از اندازه متناسب با همه” و گفت: این مرکز را به حرکت به دستگیری رشد در coronavirus موارد آورده “ناگفته بدبختی و درد و رنج” به میلیون ها نفر.

“یک اندازه متناسب با همه مستند به ارمغان آورده است ناگفته بدبختی و درد و رنج به میلیون ها نفر از کشاورزان مهاجر کارگران روزانه شرط و صاحبان کسب و کار. آن نیاز به یک “هوشمند” ارتقا با استفاده از توده تست برای جداسازی ویروس نقاط مهم و اجازه می دهد کسب و کار در مناطق دیگر به تدریج بازگشایی” او هنوز توییتی.

نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود سه هفته مستند ماه گذشته در آوردن اقتصاد به توقف سنگ زنی. کسب و کار بسته شده اند مرزهای ولسوالی های مهر و موم شده و تمام حالت های حمل و نقل عمومی ممنوع است.

بدترین آمار در حال کارگران مهاجر که در رشته شهرهای بدون شغل و بدون استفاده از روزی. هزاران نفر از آنها در ماه گذشته را به جاده با پای پیاده به عنوان آنها درهم خود را برای رسیدن به بومی شهرها و شهرستانها نما گسترده بهداشت عمومی در خطر است. این مرکز تا به حال پس از آن دستور متحده به مهر مرزهای خود و محدود کردن کسانی که در حال حاضر در سمت چپ امکانات قرنطینه. آن را نیز گفت که آنها باید با ارائه مواد غذایی و سرپناه.

کارشناسان گفته اند که این مستند قرار است یک بار در اقتصاد در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت ضعیف رشد تولید ناخالص داخلی.

بانک جهانی پیش بینی کرده است که هند را ببینید رشد فقط 1.5-2.8 درصد در آن زمان سال مالی پایین از یک انتظار 4.8-5.0 درصد برای سال فقط به پایان رسید.

چندین ایالت اعلام کرده اند که آنها را گسترش دو هفته این مستند که برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به در مارس 14. این بود که پس از 13 وزرای ارشد تا به حال یک جلسه با نارندرا نخست وزیر در هفته گذشته که در آن آنها خواست او را به گسترش مستند.

نخست وزیر به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام یک نقشه راه برای تمدید مستند در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de