راهول گاندی کباب مرکز “شکست خورده مستند” با 5-نمودار جیر

Rahul Gandhi Roasts Centre For 'Failed Lockdown' With 5-Graph Tweet

راهول گاندی تعامل با کارگران مهاجر آمار coronavirus مستند در ماه گذشته.

دهلی نو:

کنگره رهبر راهول گاندی در روز جمعه صورت گرفت در نارندرا نخست وزیر دولت در مرکز برای پاسخ به coronavirus بحران سرزنش آن را به صورت یک “شکست خورده مستند” را به عنوان او در مقایسه با هند را در سراسر کشور خاموش کردن به کسانی که در کشورهای دیگر.

دولت مرکزی اعمال کرده بود این مستند لقب بزرگترین جهان در اواخر ماه مارس و تمدید آن را چندین بار قبل از اعلام مبهوت خروج شروع دوشنبه آینده. وزارت بهداشت, داده, اما, نشان داده شده است یک افزایش چشمگیر در تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در روزهای اخیر.

آقای گاندی توییتی پنج نمودار که نشان داد چگونه مستندات در کشورهای اروپایی کمک کرده بود به پایین آوردن تعداد روزانه موارد اما در هند افزایش باقی مانده دارد و تصمیم به لغو محدودیت های آمده در زمانی که رشد در تمام زمان بالا.

برای هفته راهول گاندی به نقد دولت را اداره COVID-19 همه گیر بعدی مستند و اثرات ویرانگر در هند ضعیف است.

در اوایل ماه فوریه حدود دو هفته پس از هند گزارش اول خود را coronavirus مورد و در حالی که دولت در حال آماده سازی یک خیره کننده دیدار برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آقای گاندی گفته بود ساعت مودی را اجرایی نمی شد مصرف “بسیار جدی تهدید” جدی است.

با محدودیت کاسته شود بیش از چند هفته گذشته و بیشتر به دلیل در روزهای آینده هند شاهد افزایش در COVID-19 اعداد. در حالی که این کشور گزارش داد که برای اولین بار از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 48 روز از این بیماری همه گیر در حال حاضر به همان تعداد گزارش شده است در حدود چهار روز.

در 2.26 لاخ موارد و بیش از 6,300 مرگ و میر در هند در حال حاضر رتبه به عنوان 7th بدترین ضربه ملت از نظر موارد و 12 در مرگ و میر بیشتر در هر دو فقره از چین که در آن ویروس کشنده پدید آمده در اواخر سال گذشته.

دولت در سراسر کشور مستند اعلام کرد ناگهان دو ماه پس از اولین موارد ظهور – همچنین متهم شده است که برای خروج از lakhs از فقیر و کارگران مهاجر بدون دسترسی به درآمد و غذا و سرپناه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im