راهول گاندی بازدید خیابان مذاکرات به رشته مهاجران در دهلی

Rahul Gandhi Hits The Streets, Talks To Stranded Migrants In Delhi

کنگره رهبر راهول گاندی ملاقات با مهاجران چمباتمه در دهلی جاده ها از امروز

دهلی نو:

کنگره رهبر راهول گاندی در زمان به خیابان های دهلی نو در شنبه شب برای دیدار با کارگران مهاجر معترضان را در نزدیکی را بخواهم Vihar روگذر در شهر شرقی.

این ساعت پس از او خواست نخست وزیر نارندرا مودی به “تجدید نظر” دولت تومان 20 lakh کرور coronavirus بسته نفع مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات به رشته و کارگران و کشاورزان فقیر. عدم انجام این کار – بلافاصله پس از ارائه فقیرترین بخش از جامعه – با پول در حساب های بانکی خود می تواند منجر به یک “فاجعه بار مشکل” آقای گاندی گفت.

در عکس های منتشر شده در رسانه های اجتماعی آقای گاندی دیده می شود پوشیدن یک ماسک صورت و نشسته در پیاده رو به عنوان او به یک گروه کوچک از کارگران مهاجر, بعضی از آنها در راه رفتن به اوتار پرادش و دیگران به Madhya Pradesh. آنها در حال حاضر راه می رفت 130 متر از امبلا در هاریانا.

“راهول گاندیجی آمد و با ما صحبت می کنند. او می خواست به دانستن مشکلات مواجه هستیم. ما به او گفت ما در حال مرگ از گرسنگی در اینجا وجود دارد این است که هیچ کار در هر نقطه. از آن شده است 50 روز مثل این” Mahesh کومار یکی از مهاجران گفت.

او همچنین گفت که آن را به حال شده است حداقل چهار روز پس از گروه او بود سفر با – که متشکل از 12 بزرگسال و یک کودک بودند خانه های خود را ترک.

“چقدر می تواند ما را در کسب در چهار روز و پنج روز ؟ هر چه پول ما صرف, غذا,,” او گفت:, و اضافه کرد که او خدا را شکر که آقای گاندی متوقف شده بود به گوش دادن به مشکلات خود را.

“حداقل کسی است که گوش دادن به ما. او گفت که او سعی خواهد کرد برای کمک به” Mahesh Kumar اضافه شده

qavvbje4

کنگره رهبر راهول گاندی خطاب به مهاجران در تلاش برای بازگشت به خانه در میان coronavirus مستند

Devendra یکی دیگر از اعضای این گروه مهاجر گفت: آنی که آقای گاندی به آنها داده بود آب و غذا و ماسک صورت برای حفاظت از COVID-19 ویروس. او همچنین گفت که آقای گاندی بود مرتب حمل و نقل برای آنها در اتومبیل های خود را به زادگاه و روستاها.

منابع گفت: آقای گاندی نیز در تلاش برای درک اینکه چرا بسیاری از هزاران نفر از آنان هنوز در تلاش برای پیاده روی صدها کیلومتر از خانه و با وجود این مرکز با داشتن مرتب “shramik (کارگر)” قطار.

پس از آقای گاندی تعامل کنگره کارگران گفته پلیس دهلی تلاش برای بازداشت مهاجران به دستور از بالا. پلیس اما این ادعا را تکذیب کرد; منابع پلیس گفته خبرگزاری آنی که مهاجران به حال تنها متوقف شده است از نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تصاویری ناراحت کننده پدید آمده در روزها و هفته های پس از این مستند به شکستن coronavirus زنجیره انتقال اجرا شد در ماه مارس ،

این مستند به ارمغان آورد که تقریبا کل اقتصاد را به متوقف چپ lakhs از مهاجران و روزانه شرط بدون شغل و پول و غذا و سرپناه. و با حمل و نقل عمومی تعطیل در مستند آنها به حال کمی چاره ای جز به راه رفتن صدها کیلومتر از خانه.

sqs7i5ak

یک کودک خواب در یک چمدان به عنوان مادر خود می کشد و آن را در یک بزرگراه در آگرا در اوتار پرادش

چند فوت کرده اند در تلاش نومیدانه برای رسیدن به خانه; صبح امروز 30 کشته و ده ها زخمی در دو جداگانه تصادفات جاده ای – در اوتار پرادش و Madhya Pradesh – مربوط به مهاجران و کامیون ها که در آن آنها در سفر بودند.

در هفته گذشته حداقل 16 اجرا شد بیش از یک قطار در ماهاراشترا; آنها می خواهم خواب افتاده در راه آهن آهنگ خسته از راه رفتن در تمام طول روز.

آقای گاندی شده است صوتی در مورد این بحران اصرار دولت به انجام بیشتر برای اطمینان از ایمنی خود را.

اوایل امروز او به رسانه ها از طریق یک زوم تماس تصویری و خواسته نخست وزیر به “فکر می کنم در مورد مستقیم پول نقد انتقال 200 روز کاری تحت MNREGA زیرا آنها آینده از هند”.

“مهاجر کارگر راه رفتن در خیابان به پول نیاز دارد نه بدهی. این کشاورز است که درد و رنج به پول نیاز دارد نه بدهی” آقای گاندی گفت: “اگر ما این را تبدیل به یک مشکل فاجعه بار”.

امروز مدرس دادگاه عالی نیز در زمان اطلاع از یمن تخلیه تا هر دو تامیل نادو دولت و مرکز برای عدم به “مراقبت از آنها (مهاجران) ایمنی و رفاه”.

این “احساساتی وضعیت کارگران مهاجر…چیزی جز یک فاجعه انسانی” دادگاه گفت: به دولت و مرکز تا مارس 22 پاسخ به جستجو لیست از سوالات در مورد دست زدن به آن بحران است.

با ورودی از آنی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im