Quibi جدید نشان می دهد “Barkitecture” است MTV “Cribs” سگ خانه

این هیچ راز است که پدر و مادر عشق به از بین بردن پوست کودکان احمقانه و در حال حاضر وجود دارد یک تلویزیون جدید سری که جشن آن است. سلام به “Barkitecture” این نشان می دهد که در آن مسخره لوکس سگ خانه های ساخته شده برای نوزادان با صاحبان مشهور و دیگران که مشهور خود را.

جدید, جریان, خدمات برنامه Quibi فقط راه اندازی نشان می دهد در این هفته است که اساسا سگ نسخه MTV “Cribs” اما این شامل همه چیز از افکار به ساخت و ساز و نهایی را نشان دهد. آن را توسط طراح داخلی دلیا Kenza و پیمانکار عمومی تایلر کامرون (که همچنین به خوبی شناخته شده “کارشناسی” مسابقه آن نیاز به توان گفت).

اواز یا موسیقی دو نفری می رود به آرایه ای از افراد مشهور خانه—از Wilmer Valderrama به لیزا Vamperpump و حتی نوربرت سگ—و می شود به می دانم که این نوزادان که آنها خواهید بود طراحی خانه برای از طریق صحبت کردن به صاحبان در جزئیات.

برای مثال آنها پیدا کردن که Valderrama سگ Morrok است یک دیده بان طبیعت و ظاهرا او را دوست دارد جاسوسی, فیلم, بیش از حد. بنابراین Kenza و کامرون مجموعه ای را به ایجاد یک داستان دو سگ خانه با یک زاویه دار مشخصات و حباب ویندوز برای حداکثر دید. پس از همه ناظران باید سازمان دیده بان.

در Quibi مد جدید, قسمت رول هر روز با یکی از آخرین پخش در روز شنبه, مارس 19. اگر شما در حال حاضر نیست که نرم افزار شما می توانید در حال حاضر ثبت نام برای 2 هفته تست رایگان و گرفتن تمام قسمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de