استیون Mollenkopf مدیر عامل شرکت کوالکام

مایک بلیک | ایسنا

کوالکام افزایش یافت تا آنجا که 13 درصد پس از ساعت چهار به عنوان شرکت گزارش مالی سه ماهه سوم درآمد که ضرب و شتم انتظارات و اعلام کرد که در دراز مدت ثبت اختراع توافق با Huawei حل و فصل عمده بدون جواب سوال حقوقی برای شرکت.

در اینجا چگونه آن را در مقابل Refinitiv اجماع برآورد:

  • EPS: $0.86 (غیر GAAP), انتظار: کاهش از $0.71 برآورد شده است.
  • درآمد: $4.89 میلیارد دلار در مقابل $4.8 میلیارد دلار برآورد شده است.

اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر تخمین می زند که این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تاثیر اقتصاد جهانی و پیش بینی دشوار است.

درآمد مسطح بود سال بیش از سال و EPS رقیق شد تا 8% در سال بیش از سال.

کوالکام می ایستد به نفع به شدت از 5G شبکه ساخته شده است و با صدور قوی پیش بینی برای آینده آن در سه ماهه نشان می دهد که 5G است شروع به تبدیل شدن به یک نیروی اقتصادی. کوالکام فروش مودم تراشه به سازندگان تلفن و مجوز بحرانی اختراع ثبت شده برای هر کسی که با استفاده از فناوری 5G.

این شرکت همچنین گفت: آن را تا به حال وارد دراز مدت ثبت اختراع توافق با Huawei خواهد شد که عمده فروشنده 5G تلفن و تجهیزات شبکه. کوالکام گفت که انتظار دارد به رکورد $1.8 میلیارد دلار در حل و فصل پرداخت از هواوی در سه ماهه منتهی به ماه سپتامبر. کوالکام حل و فصل مشابه پرونده های حقوقی ثبت اختراع با اپل عمده گوشی مشتری در سال گذشته است.

“کوالکام امضا دراز مدت صدور مجوز توافق با Huawei نشان می دهد که کوالکام در حال ورود به یک دوره آن در دراز مدت توافق نامه مجوز با هر عمده گوشی ساز برای آینده قابل پیش بینی” گفت: پاتریک مورهد تحلیلگر در Moor Insights.

کوالکام گفت که از آن انتظار می رود که 5G گوشی محموله خواهد بود 15% پایین تر در طول دو سال گذشته در سه ماهه منتهی به ماه سپتامبر تا حدی به دلیل ناشناس مشتری به تاخیر انداختن یک “جهانی 5G گل سرسبد تلفن راه اندازی.” از انتظار کوالکام در کاهش غیر GAAP EPS از $0.25 هر سهم. کوالکام گفت: هنوز هم انتظار دارد که بین 175 میلیون و 225 میلیون 5G گوشی به حمل شود در سال 2020 است.

کوالکام در 5G گوشی برنامه های منتقل شده از سه ماهه گذشته زمانی که کوالکام گفت که مشتریان خود را که شامل سیب شد و به احتمال زیاد به ادامه انتشار 5G گوشی های قبلی برنامه.

این شرکت انتظار دارد به گزارش بین 1.05 دلار و $1.25 در غیر GAAP EPS رقیق و درآمد به استثنای موارد خاص بین 5.5 میلیارد و 6.3 میلیارد دلار برای سه ماهه منتهی به ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im