پنجاب, Chhattisgarh تاریخ 6 متحده برای اجباری قرنطینه برای آگهی

Punjab, Chhattisgarh Join 6 States For Mandatory Quarantine For Fliers

Chhatisgarh و پنجاب پیوستن به شش ایالت که می خواهید پرواز مسافران به قرنطینه (بازنمودی)

Chandigarh/بوپال:

دولت پنجاب امروز اعلام کرد که 14 روز از خانه اجباری قرنطینه برای مسافران بازگشت به دولت از طریق پرواز و اتوبوس و قطار به عنوان پرواز در تمام مجموعه به رزومه از دوشنبه. چتیسگر به دنبال کت و شلوار و وزیر Bhupesh Baghel نیز نامیده می شود به صورت اجباری 14-بعد نهادی قرنطینه برای مسافران به محض ورود در دولت خود را.

این تصمیم پس از به عنوان بسیاری از شش کشور از جمله کرالا کارناتاکا و آسام اصرار داشت که مردم از ورود از طریق پروازهای داخلی باید قرنطینه شود.

پنجاب وزیر کاپیتان Amarinder سینگ گفت: مسافران در بر داشت علامتی تست خواهد شد و او نیز روشن ساخته است که دولت نمی خواهد با تکیه بر هر گونه گواهی تست از هر جای دیگری. او همچنین اضافه کرد که سریع تست تیم را بررسی مردم قرنطینه در خانه.

در یک نامه به هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری Bhupesh Baghel گفت: امکان گسترش coronavirus نمی تواند رد اگر عملیات پرواز را از سر گرفت.

او همچنین گفت که پروازهای باید عملیاتی تنها با دقیق و موثر دستورالعمل.

آقای Baghel همچنین خواستار مرکز “جزئیات استادانه درست شده” از مسافران در هر پرواز است. در زمان رزرو پرواز مسافر باید در مورد اجباری قرنطینه و شرایط آن, او اضافه شده است.

Hardeep سینگ پوری بود روز چهارشنبه اعلام کرد که پرواز مسافری داخلی خدمات سر گرفته خواهد شد از ماه مه 25 در “کالیبره شیوه”.

بحث بر سر قرنطینه اجباری بودن برای مسافران هوایی بود لگد روز بعد به عنوان آقای پوری گفت: غیر ضروری “سر و صدا” ساخته شده بود بیش از قرنطینه داخلی مسافران.

“من نمی دانم که چرا ما در حال ساخت چنین سر و صدا در قرنطینه موضوع است. داداشاین مسافرت داخلی. همان قوانین اعمال خواهد شد در اینجا اعمال می شود که در هنگام سفر با قطار یا اتوبوس… افرادی که مثبت هستند اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره پرواز,” او گفت:.

حمل و نقل هوایی داخلی وزارت منتشر شده یک لیست جامع از راهنمای مسافران از جمله وب check-ins اجباری اجتماعی فاصله و حرارتی غربالگری استفاده از دنده محافظ در طول سفر و نمایش “سبز” وضعیت در coronavirus ردیاب برنامه Aarogya Setu.

کارناتاکا صبح امروز اعلام کرد که هفت روز اجباری نهادی قرنطینه و هفت روز از خانه انزوا برای مسافران بازگشت از شش کشور با بالاترین coronavirus موارد است. معافیت خواهد بود ساخته شده برای سالمندان, علاج ناپذیری بیمار کودکان و زنان باردار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>