مونتی بنت و مدیران از Braemar هتل ها و استراحتگاه حلقه بسته شدن بل در NYSE در آوریل 25th, 2018.

منبع: NYSE

حتی به عنوان ایالات متحده کسب و کار کوچک برنامه های امداد است به بازگشایی دوشنبه با بودجه تا چه حد کامل است که شرکت های عمومی شنود گذاشته اورژانس مرکز است که در حال حاضر در حال تبدیل شدن روشن است.

بیش از 200 شرکت های دولتی اعمال می شود برای حداقل $854.7 میلیون از برنامه های دولت بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان برای کسب و کارهای کوچک بدون دسترسی به دیگر منابع سرمایه با توجه به واشنگتن دی سی-بر اساس تجزیه و تحلیل داده های شرکت FactSquared.

که شامل $126.4 میلیون برای سه شرکت دولتی وابسته تگزاس hotelier مونتی بنت. یکی از این شرکت های, Ashford, مهمان نوازی اعتماد و کاربردی برای $76 میلیون نفر در 117 جداگانه وام بیشتر توسط یک شرکت با توجه به مقررات براده.

دولت چک حفاظت از برنامه موجب خشم پس از نخستین $350 میلیارد سهم به سرعت فرار کردند و مشخص شد که شرکت های دولتی وام های امن در حالی که صدها هزار نفر از کسب و کارهای کوچک به دنبال نسبتا کوچک مقدار باقی مانده بودند در برزخ است.

هفته گذشته اداره کسب و کار کوچک اقدام به بستن که راه گریز و گفت که شرکت های عمومی “با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازارهای سرمایه” نیست واجد شرایط که شرکت هایی که در حال حاضر شنود گذاشته این صندوق تا به حال دو هفته برای بازگشت به PPP پول است.

پس از شرکت ها از جمله روت گروه هتلداری و ساندویچ های زنجیره ای Potbelly به دنبال زیستن زیستن در بازگشت خود را PPP بودجه.

اما داده ها از FactSquared که با استفاده از یک ماشین-یادگیری, ربات برای trawl نظارتی براده به تولید یک تصویر کلی از PPP نشان می دهد تا چه حد کامل است که شرکت های دولتی را با موفقیت پیمایش برنامه دولت.

هفته گذشته تحلیلگران مورگان استنلی در بر داشت که شرکت های دولتی تا به حال بدست $243.4 میلیون از PPP. این رقم به سرعت ballooned به عنوان شرکت های بیشتری در زمینه آشکار است.

بانک ها از جمله جی پی مورگان چیس و بانک مرکزی آمریکا نیز زیر آتش آمده پس از گزارش که بزرگتر مشتریان بهتر از درمان و به طور کلی بسیار موفق تر در بهره برداری از PPP از کوچک mom-and-pop کسب و کار منجر به این اتهام که وام دهندگان ناعادلانه اولویت بندی برخی از مشتریان. وام ببخشند اگر صاحبان کسب و کار نشان می دهد آنها با استفاده از پول برای تایید اهداف مانند حقوق و دستمزد.

پس از گزارش رسانه هایش تا هفته گذشته FactSquared مدیر عامل لایحه Frischling اصلاح یک هوش مصنوعی برنامه ای به نام مارگارت برای پیدا کردن اشاره PPP نظارتی براده. Frischling سابق روزنامه نگاری عمده ای که کار کرده است در AOL و گانت تاسیس FactSquared در سال 2017 به ایجاد یک پایگاه داده قابل جستجو از همه از رئیس جمهور تهمت عمومی اظهارات.

او می گوید: وب سایت خود را که همچنین اشاره می کند که شرکت های بازگشت سرمایه می تواند یک منبع عمومی برای برگزاری برنامه های دولت پاسخگو باشد. تا کنون 11 شرکت ها بازگشته اند $75 میلیون به PPP.

یکی دیگر از $310 میلیارد تایید شده برای برنامه و تقاضا انتظار می رود به بالا هنگامی که آن را بازگشایی دوشنبه. برای مقابله با این انتظار می رود حجم کوچک کسب و کار دولت گفت: وام دهندگان یکشنبه که این امر سرعت ورود به آن وام پورتال و دربسته در هر بانک به 10 درصد از دلار در برنامه است.

“ما تا به حال این همه اطلاعات ما در حال حاضر به دنبال در آن ما فقط به حال برای قرار دادن AI بر روی آن” Frischling گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما با اعتماد به نفس است که اگر یک شرکت فاش و آن را در یک پرونده ما آن را کردم.”

قابل توجه کل مانع عظیم فروشنده ماشین Sloanetoyotaglenside که می گوید آن را برای اعمال — و باز خواهد گشت — $77 میلیون از PPP به این دلیل که شرکت نکرده فاش حرکت نظارتی براده.

زمانی که رسیده توسط CNBC در هفته گذشته چندین شرکت گفت: آنها به هیچ وجه قصد بازگشت وجوه این ادعا که آنها تا به حال دسترسی محدود به منابع دیگر از پول و این برنامه کمک خواهد کرد که آنها را به کارکنان خود را پرداخت.

همان می رود برای سه شرکت وابسته به مونتی بنت. Ashford, مهمان نوازی اعتماد که در آن بنت رئیس و سهامدار قادر به درمان هر فرد هتل ملک به عنوان یک کسب و کار جداگانه زمانی که برای پر کردن PPP. آنها برای اعمال 117 وام گرفتن $38 میلیون بیشتر افشا شده توسط هر شرکت است. وام برای یکی دیگر از $38 میلیون هنوز در حال پردازش است.

“ما قصد داریم به نگه داشتن همه وجوه دریافتی تحت PPP که ارائه شد به عنوان یک نتیجه از روند درخواست و دیگر الزامات خاص تاسیس برای صنعت ما با کنگره و” بنت-اجرا شرکت گفت: آوریل 25, در بیانیه ای.

— با کمک از CNBC رابرت فرانک, سحر Skepta و مقابله Rattner

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو