تظاهرات و شورش های قومی و مذهبی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به عنوان خشم جوش بعد از کشتن جورج فلوید

معترضان یک وسیله نقلیه در آتش در جریان اعتراض های پس از مرگ جورج فلوید خارج از ایسنا مرکز در کنار گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در مرکز شهر آتلانتا, گرجستان, ایالات متحده در 29 مه سال 2020 است.

Anadolu Agency

تظاهرات فوران در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در واکنش به مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. درک چوین این افسر پلیس که فیلم برداری شده بود زانو در Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ است.

تظاهرات ادامه داد: دوشنبه شب و اوایل صبح شنبه در شهرستانها از پورتلند به آتلانتا ، تظاهرات تبار به شورش در موارد متعدد با گارد ملی بسیج در برخی از شهرستانها.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

مینه سوتا گارد ملی استقرار نیروهای بیشتر به شهرهای دوقلو

معترضان با پلیس در خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی در اوایل مه 30 سال 2020 در طول یک تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او برای چند دقیقه.

اریک BARADAT

8:30 am ET — مینه سوتا گارد ملی افزایش یافته است و قدرت آن توسط 1,000 سربازان به حمایت از سوی مقامات غیر نظامی در شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul آوردن مجموع 1,700 با توجه به بیانیه ای از گارد.

سربازان شده اند اسکورت مینیاپولیس آتش نشانی تیم و تامین امنیت در ترافیک نقاط کنترل در حمایت از دولت افسران گشت. نگهبان گفت: “آماده برای محافظت از زندگی و حفاظت از اموال و برقراری نظم است.”

در یک شبانه کنفرانس مطبوعاتی مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: او را درک خشم بیش از کشتن جورج فلوید اما محکوم شورش به عنوان “تهدید کننده زندگی” نامیده می شود و برای افرادی که به خانه بروم.

آتلانتا منطقه تحت وضعیت اضطراری به عنوان فرماندار خواستار گارد ملی

افسران پلیس در برخورد با معترضان در تظاهرات بیش از مینیاپولیس مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در 29 مه سال 2020 در آتلانتا ،

الیاس Nouvelage

8 p. m. و — گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ با اعلام وضعیت اضطراری برای Fulton County پس از کسب و کار بودند غارت و تخریب در مرکز شهر آتلانتا از جمله College Football Hall of Fame.

کمپ گفت که او اعلام وضعیت اضطراری و فعال به عنوان بسیاری از 500 گرجستان سرباز گارد ملی در درخواست از شهردار آتلانتا Keisha پایین. این نیروهای نظامی برای کمک به اجرای قانون محلی به “رام کردن فعالیت های غیر قانونی و بازگرداندن صلح است.”

کالج, فوتبال, سالن از شهرت منتشر شد بیانیه ای در حمایت از جورج فلوید خانواده و تظاهرات مسالمت آمیز اما گفت: “ما دل به دیدن آسیب به شهر ما و سالن از شهرت” با توجه به بیانیه ای که توسط ان بی سی وابسته WXIA.

سی ان ان دفتر مرکزی جهانی است که در آتلانتا هدف قرار داده بود توسط جمعیت که مخدوش اخبار شبکه آرم و شکست را به ساختمان.

پورتلند شهردار اعلام متحده اضطراری

معترضان کشف مرکز عدالت پس از ویندوز به شکست در پرتلند سنگ., در 29 مه سال 2020 و پس از یک شب زنده داری برای جورج فلوید.

الکس میلان تریسی/Sipa از طریق AP تصاویر

7:00 am ET — پورتلند شهردار تد ویلر با اعلام وضعیت اضطراری پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد اواخر جمعه شب و شنبه صبح.

ویلر اعمال مقررات منع رفت و آمد سرشار باقی مانده است در اثر تا 6 a. m. PT شنبه و رزومه در 8 p. m. PT.

تظاهرکنندگان به آتش داخل Multnomah County دادگستری مرکز این شهرستان, مرکز شهر, با توجه به محلی NBC وابسته KGW8. پلیس با استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری برای پراکنده کردن مردم است.

ویلر را محکوم کرد شورش و خواستار تظاهرات صلح آمیز است.

صدها نفر از افراد دستگیر شده در هوستون

معترضان در طول یک تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست kneeled در گردن او برای چند دقیقه در هوستون تگزاس در 29 مه سال 2020 است.

علامت فلیکس | گتی ایماژ

4:15 am ET — نزدیک به 200 نفر در هوستون دستگیر شده اند برای شرکت در آنچه پلیس به نام “غیر قانونی مجامع.”

بسیاری از بازداشت شدگان را متهم به مانع جاده, پلیس گفت:. چهار پلیس و دفاتر و دچار جراحات جزئی و 8 گروه وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

پنتاگون گزارش می دهد نیروهای پلیس در حالت آماده باش برای استقرار مینیاپولیس

1:50 am ET — وزارت دفاع نیز دستور داد چند وظیفه فعال پلیس نظامی واحد برای آماده شدن برای اعزام به مینیاپولیس است که گریبانگیر توسط تظاهرات و شورش در پی قتل جورج فلوید گزارشی در دست پلیس است.

سه نفر مستقیم با آگاهی از این وضعیت به اسوشیتد پرس گفت که سربازان در فورت براگ در کارولینای شمالی و فورت درام نیویورک سفارشات برای استقرار در عرض چهار ساعت شود. سربازان در فورت کارسون ایالت کلرادو و فورت رایلی کانزاس دستور داده شده است به آماده شدن برای استقرار در عرض 24 ساعت با توجه به AP را منابع.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تماس تلفنی از دفتر بیضی پنجشنبه خواسته وزیر دفاع علامت Esper برای توسعه گزینه نظامی برای سرکوب ناآرامی ها در مینیاپولیس اگر تظاهرات ادامه به مارپیچی خارج از کنترل یک مقام ارشد پنتاگون رسمی بود که در این تماس گفت: AP. مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین نیز روز پنجشنبه تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>