پریانکا گاندی حرکت خود را از دهلی نو ییلاقی قبل از مرکز مهلت

پریانکا گاندی Vadra تحویل خانههای ییلاقی به مقامات امروز

دهلی نو:

ارشد کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra در روز پنج شنبه خالی رسمی ییلاقی در دهلی شیک لدهی و مستغلات منطقه قبل از مهلت مشخص شده در جولای 1 اخراج سفارش. دولت مرکزی در اطلاع خواسته بود او را به تخلیه آلاینده محل 1 اوت و یا به صورت پولی مجازات است.

خانم گاندی دختر کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و یک دبیر در حزب باقی بماند در Gurgaon پنت هاوس برای چند روز قبل از حرکت به خانه جدید خود را در مرکز دهلی نو خبرگزاری PTI به نقل از منابع عنوان کرد و گفت.

خانه جدید خود را در سرمایه های ملی در حال بازسازی است این خبرگزاری گزارش داد.

در اوایل این ماه وزارت مسکن و امور شهری خواسته بود او را به حرکت در خارج از خانههای 35 در لدهی و مستغلات اختصاص داده شده به او در سال 1997 او به عنوان دیگر ویژه حفاظت از امنیت. او حق ندارد به یک خانه ییلاقی گفت: مقامات مگر اینکه این وزارت خانه ساخته شده یک استثنا در زمینه امنیتی است.

“در نتیجه پس از خروج از SPG حفاظت و اعطای Z+ پوشش امنیت توسط وزارت امور است که باید برای ارائه سهمیه/حفظ دولت محل اقامت در امنیت زمین به شما تخصیص نوع 6B خانه شماره 35, لدهی املاک و دهلی نو بدینوسیله با لغو اثر از 01/07/2020,” اخطار گفته بود.

ui0bmmns

پریانکا گاندی صحبت با مقامات داخل خانههای ییلاقی.

کنگره تا به حال به نام حرکت تلافی جویانه در برابر Ms گاندی برای صحبت کردن در برابر دولت بی جی پی در اوتار پرادش و در مرکز.

چند هفته پیش خانم گاندی و BJP را Hardeep سینگ پوری رد و بدل شده بود توییتهایی پس از آن ادعا شده بود که با نفوذ کنگره رهبر بود به نام اتحادیه وزیر به دنبال زمان بیشتری را برای او به حرکت در خارج از خانههای ییلاقی.

Hardeep پوری پس از Ms گاندی پرچم یک مقاله خبری ساخته شده است که این اتهام گفته بود: “حقایق برای خود صحبت می کنند! قدرتمند کنگره رهبر با نفوذ در حزب به نام من در روز 4 ژوئیه سال 2020 در 12:05 بعد از ظهر به درخواست 35, لدهی و مستغلات اختصاص داده شده بود به یکی دیگر از شرکت MP به طوری که Priyanka Vadra باقی می ماند. بیایید نه sensationalise همه چیز لطفا.”

خانم گاندی در یک تلافی هرگونه تماس در حال ساخته شده را به نمایندگی خود را و گفت: او را تخلیه خانههای ییلاقی قبل از مهلت.

“اگر کسی به نام شما آقای پوری من با تشکر از آنها را برای خود نگرانی و با تشکر از شما برای توجه شما و همچنین, اما آن را هنوز هم تغییر نمی کند حقایق: من را ساخته اند هیچ گونه درخواست و من در ساخت چنین درخواست. همانطور که گفتم من خواهد بود تخلیه خانه توسط 1st August.. به عنوان مورد نیاز در اخراج نامه” او تا به حال هنوز توییتی.

این مرکز اختصاص داده شده ییلاقی به BJP MP آنیل Baluni. خانم گاندی به تازگی تمدید چای دعوت به او. رهبر به جای دعوت او همراه با خانواده اش به شام امیدوار کننده برای خدمت به همه غذاهای سنتی Uttarakhand.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>