غرور نیست فقط یک حزب—آن را در مورد مقاومت و متعلق. در اینجا چگونه من جشن سال

من اولین تجربه ام از غرور جشنواره زمانی که من هجده سال فقط چند ماه بعد از من اولین بار آمده بودند در طول سال آخر من در دبیرستان بود. در حال رشد در یک محافظه کار منطقه و سپس لگد پس از من آمد به عنوان عجیب و غریب پیدا کردن جامعه بسیار مهم بود برای من هر دو به منظور احساس اتصال فوری, اما همچنین به عنوان فرصت برای یادگیری در مورد تاریخچه LGBTQ مردم چیزی است که من هرگز در مدرسه آموزش داده.

من هرگز فراموش نکنید که اولین تجربه بودن در این جشنواره و در مارس احاطه شده توسط هزاران نفر از دیگر LGBTQ مردم و عمیقی احشایی تجربه از درک من بود و نه به تنهایی که من هرگز به تنهایی. در حال حاضر نزدیک به دو دهه بعد از آن من شده است به اندازه کافی خوش شانس به تجربه بسیاری از غرور و افتخار جشنواره به عنوان یک تماشاگر یک marcher و دعوت هنرمند/بازیگر—اما غرور نه تنها چیزی به فکر می کنم در ماه ژوئن به همین دلیل است که حلق آویز پرچم رنگین کمان را از مقابل خانه من بود و من اولویت اول پس از حرکت در.

در این بسیار غیر معمول سال من افتخار است که به دنبال بسیار متفاوت, بنابراین من به ارمغان آورد و در جشنواره به حیاط. در مقابل ایوان زندگی یک پلاستیک بزرگ دایناسور مانده از هالووین (چهار سال پیش). شریک زندگی من و من لباس او را تا برای هر تعطیلات از جمله غرور و افتخار است. در این سال او برگزاری یک پرچم رنگین کمان و یک نما غرور پرچم و قرار است پشت سر او یک دست رنگ “سیاه و سفید زندگی موضوع” پوستر. من نیز پانسمان ما غول پیکر سگ در یک رنگین کمان لباس ترین شب که ما راه رفتن در اطراف محله ما ما خود را بسیار کوچک و آرام اجتماعی فاصله هانوی ،

معلوم است من نه تنها گرفتن خلاق است. ایوان غرور (و یا تزئینات جلوی خانه خود را) تبدیل به یک ایده محبوب به عنوان راهی برای به رسمیت شناختن اهمیت غرور در یک زمان هنگامی که آن را امکان پذیر نمی باشد برای دریافت با هم در فرد است. من چک در با برخی از اعضای جامعه در سراسر جهان برای دیدن چگونه آنها تجلیل غرور ماه از خانه:

“من به تماشای غرور به طور همزمان با یک دسته از دوستان بعد از لباس پوشیدن به عنوان اگر ما از رفتن به خارج از غرور و افتخار است. ما همچنین قصد داریم برای قرار دادن ما trans غرور پرچم در اطراف خانه و من کمی بنر—و یک تی شرت برای سگ!” —دن مشاهیر, گلاسکو, اسکاتلند

“من ساخته شده رنگین کمان درب دکور با مرطوب پاک کردن گچ و نشانگر نوار.” —جاستین Shuey, مینرال, New Jersey

“من پرتاب یک کتاب با مضمون غرور جشن آنلاین با یک دسته از نویسندگان!” —Nathan کارو Fréchette کانادا

“من شروع به یک توده ای از همه من های عجیب و غریب/غرور پیراهن می پوشند با لباس خواب. من همچنین برنامه ریزی برای دوباره پست من خطبه در مارشا P. Johnson. من به احتمال زیاد نیز فراموش آگاهی از نوشته های شخصی من رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان من کار رسانه های اجتماعی است.” —ربکا Yowler, گیلزبرگ ایلینوی

“ما تبدیل شده است ما کمی رایگان کتابخانه خود را به یک صحنه. ما در روند ساخت کوچک Pride parade برای مردم برای لذت بردن از به دنبال در زمانی که آنها راه رفتن توسط. ما همچنین ویندوز تزئین شده و به زودی ثبت نام آرزوی مردم ” مبارک queerantine.'” —تینا Lesley-فاکس سیراکیوز نیویورک

در یک مقیاس بزرگتر غرور 2020 است بر خلاف هر چیزی که هر یک از ما تا کنون تجربه کرده اند. تکنولوژی در حال پخش است نقش بزرگی در کمک به مردم برای ارتباط با یکدیگر و برای جامعه بسیج همبستگی و بقا در طول این زمان به چالش کشیدن. با جسمی غرور حوادث در سراسر جهان لغو بسیاری از جوامع در حال آوردن عنوان بسیاری از وقایع را به عنوان ممکن است به صورت آنلاین از طریق قبل از ثبت و یا زندگی می کنند جریان اجرای.

مجازی تجمعات در میان دوستان در زوم در حال تبدیل شدن به هنجار و جامعه نویسندگان و نوازندگان ارائه شده اند خوانش زنده و کنسرت از طریق YouTube Instagram و Facebook Live. علاوه بر این شهرستانها و تجاوز و جوامع در سراسر کشور منتقل کرده اند تمرکز خود را دور از آنچه که ما آمده اند به فکر می کنم به عنوان “سنتی” غرور جشن و به جای تمرکز بر روی تقاطع و پیوستن به در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

ریشه در خود غرور و افتخار است که در مورد هر دو مقاومت و متعلق—دو کلمه من فکر می کنم زیادی در مورد این سال در خاص است. این به ویژه مهم است به رسمیت شناختن این راه است که در آن غرور شروع به عنوان یک شورش علیه خشونت پلیس که در آن جامعه مردم—به طور خاص LGBTQ مردم رنگ که عمدتا جوانان بی خانمان—ایستاده در برابر پلیس در نیویورک Stonewall مسافرخانه مبارزه و به طور سیستماتیک در حال تغییر شکل از راه LGBTQ مردم دیده می شود در این کشور است. غرور باید همیشه به خصوص در این سال وجود داشته باشد در شناخت و در گفتگو با تاثیر نژادپرستی نظاممند و به رسمیت شناختن نقش که LGBTQ مردم رنگ تا به حال در شروع Stonewall قیام که birthed چه بسیاری از ما فکر می کنم به عنوان مدرن LGBTQ جنبش حقوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de