"آماده شدن برای بدترین سناریو": چین به چینی نظامی

چین پیاده دفاع از خود در بودجه 6.6 درصد به $179 میلیارد دلار در مارس 22.پکن: رئیس جمهور چین روز سه شنبه دستور

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399
'Prepare For Worst-Case Scenarios': Xi Jinping To Chinese Military

چین پیاده دفاع از خود در بودجه 6.6 درصد به $179 میلیارد دلار در مارس 22.

پکن:

رئیس جمهور چین روز سه شنبه دستور نظامی به مقیاس نبرد آمادگی تجسم بدترین سناریو و از آنها خواست تا قاطعانه دفاع از حاکمیت این کشور است. هر چند او هیچ اشاره خاصی تهدید نظرات خود آمد در میان یک چهره بین سربازان هند و چین در خط کنترل واقعی (لاک).

Xi, 66 است که دبیر کل حزب کمونیست چین (CPC) و سر از دو میلیون نظامی قوی با چشم انداز مادام العمر در دوره تصدی قدرت این اظهارات را در حالی که حضور در یک جلسه عمومی این هیئت از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) و مردم مسلح و نیروی پلیس در جریان جلسه پارلمان برگزار شد در پکن.

یازدهم دستور نظامی به فکر می کنم در مورد بدترین سناریو مقیاس آموزش و نبرد آمادگی به سرعت و به طور موثر مقابله با تمام انواع موقعیت های پیچیده و قاطعانه حفاظت از حاکمیت ملی و امنیت و توسعه منافع دولتی شین هوا اخبار آژانس در گزارش بدون ذکر هر گونه مسائل خاص که تهدیدی برای کشور است.

مناطق مختلف به همراه لاک در Ladakh و شمال هند را شاهد عمده نظامی ساخت توسط هر دو هندی و چینی ارتش به تازگی در یک سیگنال روشن از افزایش تنش و سخت شدن مواضع مربوطه توسط دو طرف حتی دو هفته پس از آنها درگیر شدند در دو عملیات جداگانه صورت آف. حدود 3,500 کیلومتر-طولانی لاک است بالفعل مرز بین دو کشور.

چین نظامی اصطکاک با ما نیز در حال افزایش است با نیروی پله گشت آن در مورد اختلاف دریای چین جنوبی و همچنین تنگه تایوان. واشنگتن و پکن نیز درگیر در جنگ از کلمات بیش از منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس.

در 22 مه چین دومین نظامی spender پس از ما پیاده دفاع از خود در بودجه 6.6 درصد به $179 میلیارد و نزدیک به سه بار که از هند کمترین افزایش در سال های اخیر در میان عظیم اختلال ناشی از به کمونیست غول اقتصاد توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

هند گفت: نظامی چینی بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را در امتداد لاک در Ladakh و هند و به شدت رد پکن مشاجره که افزایش تنش بین دو ارتش باعث شد خاطی از نیروهای هند و در سراسر طرف چینی.

وزارت امور خارجی گفت: هندی تمام فعالیت های انجام شده در آن طرف مرز تصریح می کند که هند همیشه یک کار بسیار مسئول رویکرد به سمت مرز مدیریت. در همان زمان آن گفت: هند بود عمیقا متعهد به حفاظت از حاکمیت و امنیت است.

"هر گونه پیشنهاد که سربازان در حال انجام فعالیت در سراسر لاک در بخش غربی و یا هند بخش است که دقیق نیست. هند نیروهای نظامی به طور کامل آشنا با تراز خط کنترل واقعی در هند-چین مناطق مرزی و رعایت آن را با وسواس," MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت: در رسانه های آنلاین جلسه هفته گذشته است.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن