حامله فیل شديد تروماتیک می گوید: پس از مرگ گزارش

Pregnant Elephant Had Severe Traumatic Injury, Says Post-Mortem Report

فیل مشکوک به خورده میوه و یا مواد غذایی پر شده با ترقه

تریواندروم:

باردار فیل که درگذشت در کرالا palakkad هفته گذشته شدید تروماتیک که به احتمال زیاد رخ داده است پس از یک انفجار در دهان پس از مرگ گزارش. آسیب دیدگی مانع از فیل از مصرف مواد غذایی و آب برای چند روز و منجر به ضعف شديد گزارش دیده NDTV, می افزاید:. فوری علت مرگ فیل در گزارش اعلام کرد به استنشاق آب منجر به نارسایی تنفسی.

فیل در حدود 15 سال با توجه به امکان گرسنگی اندازه پستانداران منقبض شده بود فوق العاده.

در ابتدا حیات وحش محلی مقامات مشکوک امکان از میوه ها مانند آناناس پر شده با مواد منفجره است که می تواند مصرف شده در جنگل افسر مننرککد, Aashique علی U NDTV گفت که جزئیات این نیست روشن در این مرحله پس از, پس از مرگ.

“ما در حال حاضر نمی دانم چه بود کراکر مخلوط با. محلی کراکر در این منطقه در حال مخلوط با میوه ها یا چربی های حیوانی. اما ما شده اند قادر به پیدا کردن هر چیزی قطعی” آقای Aashique گفت.

حیات وحش مقامات شده اند قادر به شناسایی منطقه ای که در آن فیل دیده می شد پس از حدود اواسط ماه مه.

پلیس تحقیقات ویژه تیم متشکل از 10 عضو را تلاش برای ردیابی حرکت فیل در روز جمعه. وزیر Pinarayi Vijayan گفت: سه مظنون شناسایی شده در تحقیقات به مرگ فیل.

“ما خواهد شد تلاش برای نقشه حرکت فیل را بر اساس رؤیت است که ما می توانید آهنگ” G سیوا Vikram, palakkad رئیس پلیس گفت NDTV.

این مقام ارشد پلیس نیز اضافه شده است که آنچه می دانم این است که دهان آسیب به فیل ناشی از مواد منفجره است. “بر اساس محلی استفاده به عنوان در حال حاضر ما با توجه به آن به کراکر. ما نیز خواهد بود در تلاش برای پیدا کردن آنچه که منبع این کراکر برای مردم محلی” آقای Vikram اضافه شده است.

وحشی فیل منحرف به یک روستا در نزدیکی سکوت پارک ملی دره در پلککد ماه گذشته و مشکوک به خورده میوه و یا مواد غذایی پر شده با ترقه. آن منفجر شده در فیل و آن را برای روز در عذاب قبل از آن رفت و به یک رودخانه و درگذشت ایستاده در مه 27.

روستاییان در این منطقه اغلب با استفاده از ترقه و مواد منفجره پر شده در مواد غذایی برای حفاظت از زمینه های خود را از حیوانات وحشی مانند گراز و وحشتناک عمل شده است به طور گسترده ای محکوم کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net