بارداری در دوران COVID-19: آزمون, علائم از كار و راهنمایی برای ایمن ماندن

بارداری در دوران COVID-19: نکاتی برای داشتن یک بارداری سالم,

با افزایش تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان آن ایجاد یک موقعیت استرس زا برای همه است. زنان باردار نگران تر به عنوان آنها هیچ ایده چه چیزی است که آمده در مورد این ویروس همه گیر. در این عصب-مخرب وضعیت بانوان باردار باید خود را در انزوای کامل. اجتماعی فاصله است و تنها راه حل شناخته شده است موثر برای نگه داشتن نوزاد و مادر را از این ویروس مرگبار است. تا به امروز شده است وجود دارد هیچ نشانه هایی از انتقال این ویروس در مایع آمنیوتیک, خون بند ناف و جفت و شیر که می تواند به کودک آسیب برساند. اما آن است که همیشه بهتر است به اقدامات احتیاطی به جای احساس گناه و بعد.

یکی نیست باید ایجاد ترس محیط زیست و تصمیم گیری عاقلانه است. در این زمان بسیار مهم زنان باردار باید با مراجعه به یک متخصص زنان به عنوان به زودی به عنوان دوران بارداری تایید شده است. در زیر این آزمون که نیاز به انجام به موقع برای صاف بارداری.

0qekfa88

آزمون مهم برای زنان باردار

در اینجا این آزمون شما باید از طریق اگر شما حامله هستید. یک نگاه:

آزمون در 11-13 هفته بارداری

در طول سه ماهه اول بارداری حدود 11-13 هفته چند زایمان و آزمون های مورد نیاز هستند:

1. سطح 1 اسکن/ Nuchal اسکن

2. دو نشانگر آزمون

آزمون ها در طول 18-20 هفته بارداری

در طول 18-20 هفته آزمایشات زیر مهم هستند:

1. سطح 2 و اولتراسوند

2. Quadraple نشانگر

3. تیروئید

4. CBC

5. GCT

6. ادرار معمول

7. تزریق Influvac

8. تزریق کزاز

آزمون ها در طول هفته 26-28 از بارداری

در 26-28 هفته Boostrix تزریق لازم است و در حدود 28 هفته رشد جنين اسکن و داپلر است.

آزمون ها در طول هفته 32 بارداری

هنگامی که شما در رسیدن به 32 هفته از بارداری شما, شما شروع به احساس حرکت جنين. آیا نگه داشتن یک چک در حرکات و تعداد آن باید در حدود 5 حرکت جنين بعد از هر وعده غذایی.

آزمون ها در طول 34-39 هفته بارداری

بازدید خود را از متخصص زنان برای معاینه معمول در مورد 34-36 هفته زمان است. دیدار بعدی باید در 39 هفته و یا زمانی که در نیروی کار.

(همچنین بخوانید: رژیم غذایی گیاهی: این مزایای خارق العاده شامل افزایش ایمنی)

g5ebcstg

نشانه هایی از کار

آیا نگه داشتن چک برای نشانه هایی از کار و تماس با دکتر خود را بلافاصله:

1. نشت

2. خونریزی

3. ریتمیک محکم کردن از دیواره شکم و فشار در کمر

چگونه برای ایمن ماندن از Coronavirus در دوران بارداری

4jslj5o

ذکر شده در بالا در آزمون هستند باید برای هر زن باردار به خصوص در این تست زمان, به طوری که خود را پزشک می تواند اقدام به موقع اگر هر گونه عوارض ناشی می شود. مادرانی که تصور در طول زمان Covid-19 سناریو باید چند اقدامات اضافی برای نگه داشتن خودش و نوزاد ایمن از این ویروس است. در زیر برخی از نکات که باید به دنبال مذهبی برای جلوگیری از این ویروس:

1. زنان باردار باید غیر ضروری جلوگیری از تماس انسان و دور ماندن از مکان های شلوغ و گردهمایی های اجتماعی.

2. یکی باید شستن دست های خود را به طور منظم حداقل به مدت 20 ثانیه و پوشیدن ماسک در حالی که برقراری ارتباط با یک فرد خارج از خانه خود را.

3. باید یک رژیم غذایی متعادل که شامل سبزیجات برگ سبز و میوه های خشک و آجیل و چای های گیاهی, مواد غذایی سرشار از امگا 3 و آهن و روی است. سعی کنید و ماندن هیدراته در سراسر.

4. زنان باردار باید سعی کنید و ماندن در محیط داخلی و لغو همه برنامه های خود را از سفر.

5. اگر شما احساس می کنید هر گونه علائم شبیه سرماخوردگی و سرفه خشک یا تب مشورت با پزشک خود و یا متخصص زنان بلافاصله برای اطمینان از گام های لازم گرفته شده برای یک بارداری سالم.

6. اگر شما در حال نشان دادن هر گونه علائم در زمان تحویل و سپس مادر و نوزاد باید از هم جدا نگه داشته در انزوا به مدت حداقل 14 روز برای جلوگیری از هر گونه امکانات انتقال است.

7. اگر شما در حال برنامه ریزی برای یک نوزاد در زمان سناریو و سپس شما قطعا باید آن را رها تا شدت این ویروس می شود در کنترل است.

تا زمان تحقیقات بیشتر در حال انجام مناسب دارو و واکسن برای کشتن این ویروس مهم این است که ما باید خود اقدام احتیاطی به نگه داشتن خود را امن است. شستن دست پس از فواصل منظم و اجتناب از گردهمایی های اجتماعی و یا فعل و انفعالات در خانه ماندن است که باهوش ترین و سالم راه برای جلوگیری از آینده در تماس با این ویروس در دوران بارداری است.

درباره نویسنده: دکتر Aruna Kalra مدیر متخصص زنان & متخصص در بخش CK Birla بیمارستان. دکتر Aruna به ارمغان می آورد از 22 سال تجربه در میدان عمل است. تخصص او نهفته در روش های کم تهاجمی زنان و زایمان جراحی پر خطر حاملگی زایمان طبیعی بعد از سزارین (VBAC) و Scarless Laproscopic عمل جراحی است.

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظرات شخصی نویسنده. NDTV است مسئول برای دقت و کامل بودن و شايستگي و یا اعتبار هر گونه اطلاعات در مورد این مقاله. تمام اطلاعات ارائه شده است در به عنوان-است. اطلاعات و حقایق و یا نظرات مندرج در این مقاله نیست و منعکس کننده دیدگاه ها از NDTV و NDTV هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو