قبل از پرواز COVID-19 آزمون اجباری برای شرح بازگشت به دولت: کرالا

Pre-Flight COVID-19 Test Mandatory For Expats Returning To State: Pinarayi Vijayan

آنتی بادی آزمایش باید انجام شود در آگهی اگر RT-PCR آزمون دشوار Pinarayi Vijayan گفت: (فایل)

تریواندروم:

مهاجران که مایل به بازگشت به کرالا در حال حاضر برای انجام اجباری COVID-19 آزمون و حمل گواهینامه ها حاکی از این است که آنها باید آزمایش منفی بسیار مسری coronavirus قبل از سوار شدن به یک پرواز به دولت وزیر Pinarayi Vijayan روز چهارشنبه گفت:. به غیر از کسانی که از بازگشت تحت مرکز Vande بهارات ماموریت سرخپوستان آینده را در چارتر پرواز نیز باید خود را مورد آزمایش قرار برای coronavirus قبل از سوار شدن به پرواز.

“آن است که امن برای مسافران به چند افراد آلوده در میان آنها است. اگر انجام RT-PCR (Reverse transcription polymerase chain reaction) آزمون برای مسافران دشوار است آنتی بادی آزمایش باید انجام شود” وزیر اضافه شده است.

دولت همچنین گفت که در مورد کشورهای عدم امکانات برای انجام تست های مرکز باید ترتیبات لازم را برای تست عودت از طریق سفارتخانه ها در آن کشور است. “این موضوع مطرح شده با نارندرا نخست وزیر. خطوط هوایی نیز می تواند کار با وزارت بهداشت به منظور تسهیل در آزمون” Pinarayi Vijayan گفت.

300 SpiceJet پرواز شده اند پاک کرالا به پرواز رشته سرخپوستان به دولت و شرکت هواپیمایی ابلاغ به دولت که آنها اطمینان قبل از پرواز COVID 19 تست Mr Vijayan گفت.

اتحادیه وزیر دولت در امور خارجی V Muraleedharan در یک صدای جیر جیر کوبیدن آقای Vijayan به نام تصمیم خود را “غیر انسانی”.

“@vijayanpinarayi تصمیم به #COVID19 گواهینامه اجباری برای مهاجرت Malayalees ضد مردم تبعیض آمیز & بد درک. این شکست تنها هدف از بازگشت در طول بیماری همه گیر. @CMOKerala باید تمرکز بر #تست و قرنطینه تمام عودت” او هنوز توییتی.

در پاسخ به V Muraleedharan به انتقادات Pinarayi Vijayan گفت: “مایه تاسف است که یک اتحادیه وزیر شده است بخشی از کمپین دروغ. سعی نکنید به بازی سیاست با استفاده از بهداشت و سلامت عمومی در طول یک فاجعه است.”

“اگر ما نمی یاد از ما درس ما انسان ها? می تواند ما را در دور ماندن از مسئولیت ما برای محافظت از کسانی که در حال ورود? نیست که ما مسئولیت بیش از حد ؟ دولت مرکزی باید آنچه را که از آن انتظار. این چیزی است که می تواند در نهایت با استدلال. تصمیمات گرفته شود باید در ذهن نگه داشتن زمان نیاز” آقای Vijayan گفت.

ارشد کنگره رهبر رامش Chennithala تشریح وزیر تصمیم را به عنوان بی رحمانه گفت: coronavirus نتایج آزمون چهار تا هفت روز است و نمی توان به دست آمده در عرض 48 ساعت. علاوه بر این, آن را نیز تحمیل بار مالی بر عودت که در حال حاضر رو بیکاری, او گفت:, و اضافه کرد که او را مشاهده سریع در مقابل دولت دبیرخانه در تاریخ 19 ژوئن در برابر اتهام بی تفاوتی دولت مرکزی و دولت نسبت به شرح.

کرالا به دنبال خاص قرنطینه دستورالعمل از مرکز برای ساکنان این دولت که در حال فرود در دهلی نو و بمبئی و یا دیگر شهرستانها و سپس رسیدن به homestate.

“به جای آنها از طریق رفتن اجباری قرنطینه دو بار در دو کشور اگر آنها گرفتن بلیط برای ادامه به کرالا در عرض پنج روز آنها باید اجازه داده شود به قرنطینه خود را در کرالا است. اما بهتر خواهد بود اگر پروازهای طولانی به وزارت امور خارجه”, Pinarayi Vijayan گفت.

کرالا گزارش حداقل 2,622 coronavirus موارد با 20 مرگ و میر تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im