“دعا برای همه, ایمنی”: PM نشت گاز در ویساکاپاتنام گیاه

'Pray For Everyone's Safety': PM On Gas Leak In Visakhapatnam Plant

Vizag نشت گاز:: ساعت مودی توییتی در نشت گاز در آندرا پرادش

برجسته

  • 200 مراجعه کننده به بیمارستان 8 نفر در نشت گاز
  • ساعت مودی خواستار جلسه مدیریت بحران اقتدار
  • “ما در حال به طور مداوم و از نزدیک نظارت بر وضعیت”: Amit Shah

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی در گفت و دعا برای ایمنی از همه کسانی که تحت تاثیر این صبح توسط نشت گاز از یک کارخانه مواد شیمیایی در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام. نخست وزیر نیز نامیده می شود برای یک جلسه ان دی ام ای (ملی مدیریت بحران اقتدار) به نقد و بررسی عملیات امداد و نجات در جنوب کشور.

“خطاب به مقامات MHA (وزارت امور) و ان دی ام ای (ملی مدیریت بحران اقتدار) در مورد وضعیت در ویساکاپاتنام که در حال نظارت از نزدیک. من دعا می کنم برای همه, ایمنی و رفاه در ویساکاپاتنام” نخست وزیر مودی توییتی.

دقیقه بعد دفتر نخست وزیر (PMO) اعلام کرد که ساعت جلسه با ان دی ام ای مقامات و اضافه کرد که نخست وزیر بود نیز صحبت به آندرا وزیر Jagan موهان ردی و مطمئن باشید تمام کمک های لازم و پشتیبانی.

صفحه اصلی وزیر Amit Shah همچنین ارائه همدردی و پشتیبانی در گفت و دعا برای رفاه مردم ویساکاپاتنام”.

“این حادثه در Vizag نگران کننده است. سخن گفته اند ان دی ام ای به مقامات و مراجع ذیربط. ما به طور مداوم و از نزدیک نظارت بر وضعیت. من دعا می کنم برای رفاه مردم ویساکاپاتنام” آقای شاه گفت.

کنگره MP راهول گاندی نیز در توییتی گفته او “شوکه” شده و تا به حال خواسته حزب کارگران و رهبران در این منطقه به کمک های امداد و تلاش.

“من شوکه به شنیدن در مورد Vizag نشت گاز. من مصرانه از کنگره کارگران و رهبران در منطقه به ارائه پشتیبانی لازم و کمک به کسانی که تحت تاثیر قرار است. تسلیت به خانواده های کسانی که جان خود را از دست. من دعا می کنم که کسانی که در بیمارستان بستری را بازیابی سریع” آقای گاندی توییتی.

در حال حاضر اوضاع تحت کنترل شیمیایی گیاه صاحب – کره جنوبی باتری ساز LG شیمیایی با مسئولیت محدود – گفته است.

“از نشت گاز در حال حاضر اوضاع تحت کنترل است و ما در حال بررسی تمام راه هایی برای ارائه سریع درمان برای کسانی که رنج می برند از استنشاق گاز به بیرون درز. ما در حال بررسی میزان خسارت و علت دقیق نشت و مرگ و میر” به آن اضافه شده, در بیانیه ای.

حداقل هشت نفر از جمله یک کودک کشته شده اند و گاز به بیرون درز از مواد شیمیایی گیاهی است که توسط شرکت های چند ملیتی. حدود 200 نفر دیگر شده اند در بیمارستان بستری.

در تصاویری ناراحت کننده از این حادثه مردم دیده می شود تلاش برای کمک به زخمی ها و بلند کردن آنها را به انتظار آمبولانس در حالی که صنعتی آژیر شنیده است در پس زمینه.

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman نیز توییتی گفت: خبر نشت گاز بود “نگرانی” و در واکنش به این فاجعه تیم مشغول به کار بودند با دولت برای مهار این وضعیت است.

“اخبار از نشت گاز از یک پلیمر گیاهی در ویساکاپاتنام نگران کننده است. NDRF HQ است که همکاری با دولت در اجرای اولین پاسخگوی وظیفه. من دعا برای ایمنی از همه. تسلیت به خانواده آن مرحوم” او هنوز توییتی.

راجستان وزیر Ashok Gehlot و Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan و سابق, Uttar Pradesh وزیر Akhilesh Yadav نیز در میان کسانی که برای ابراز غم و اندوه بیش از این حادثه ارائه تسلیت به خانواده های داغدیده.

راه اندازی در سال 1961 به عنوان هندوستان پلیمر این شرکت را بر عهده گرفته توسط کره جنوبی LG Chem تغییر نام داد و به عنوان LG پلیمرها هند در سال 1997. این گیاه باعث می شود پلی استایرن و پلی استایرن منبسط چند منظوره پلاستیکی مورد استفاده برای ایجاد یک طیف گسترده ای از محصولات مصرفی مانند اسباب بازی و لوازم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im