رئیس جمهور چین شی جینپینگ او را بالا می برد شیشه ای و پیشنهاد یک نان تست در پایان سخنرانی خود در طول خوش آمدید ضیافت برای رهبران شرکت کننده در کمربند و جاده فروم در تالار بزرگ مردم در پکن در تاریخ 26 آوریل 2019.

نیکلاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چین برای آزادی بلند پروازانه 15 سال طرح خواهد شد که پخش کردن برنامه های خود را به مجموعه ای از استانداردهای جهانی برای نسل بعدی فن آوری.

این حرکت می تواند گسترده مفاهیم قدرت پکن برخوردار در صحنه جهانی در زمینه هوش مصنوعی به شبکه های مخابراتی و جریان اطلاعات کارشناسان CNBC گفت.

“چین استانداردهای 2035” است که منتشر شد در این سال پس از دو سال برنامه ریزی است. به گفته کارشناسان آن به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان گام بعدی پس از “ساخته شده در چین تا سال 2025” جهانی طرح توجیهی تولید — اما این بار با یک مقدار بزرگتر تمرکز بر روی فن آوری هایی است که دیده می شود به عنوان تعریف دهه آینده.

“تشخیص این است که ما در حال ورود به دوره ای خواهد شد که تعریف شده توسط فن آوری جدید سیستم ها و شبکه ها و فن آوری ها و رهبران در آن هنوز به تعیین خواهد شد و این به چین این فرصت را به تعیین که” امیلی de La Bruyere از بنیانگذاران مشاوره افق مشورتی گفت CNBC در مصاحبه.

“این بدان معناست که قدرت در جهان است برای grabs.”

چه استاندارد ؟

فن آوری و صنایع در سراسر جهان به استانداردهای تعریف که چگونه کار می کنند و همکاری در سراسر جهان است. همکاری اشاره به توانایی برای دو یا چند سیستم با هم کار کنند.

صنعت ارتباطات از راه دور است که یک مثال خوب است. جدید شبکه های چنین به عنوان 5G نیست فقط تبدیل شده است. آنها را در سال برنامه ریزی و توسعه است. استانداردهای فنی ایجاد شده از طریق همکاری بین صنعت و بدن کارشناسان و شرکت های.

کسانی که مشخصات فنی به تصویب رسید و یکپارچه چه می شود, شناخته شده به عنوان استاندارد. که تضمین می کند که استاندارد به عنوان امکان پذیر است که می تواند در بهبود بهره وری از شبکه rollouts و اطمینان از آنها بدون توجه به جایی که شما در جهان هستند.

استانداردهای فنی است نه یک موضوع است که به سادگی پیچیده اما راه بتن به شکل زمین بازی و چشم انداز برای آینده این فن آوری.

السا Kania

مرکز امنیت نوین آمریکا (مدیران خدمات پرستاری)

استانداردها در پشت بسیاری از این فن آوری استفاده می کنیم هر روز از قبیل تلفنهای هوشمند ما.

عمده آمریکایی و اروپایی شرکت های فن آوری مانند کوالکام و اریکسون شده اند بخشی از استانداردهای محیط در سراسر صنایع مختلف است. اما چین, بازی های برگزار شده است به طور فزاینده ای نقش فعال در چند سال گذشته است.

چه ما در مورد برنامه ؟

در ماه مارس در پکن منتشر شد یک سند که ترجمه را به عنوان “نکات اصلی ملی استاندارد کار در سال 2020 است.”

Bruyere و افق مشاوره بنیانگذاران ناتان Picarsic گفت: این به ما می دهد بینش به آنچه که ممکن است در بر داشت در فینال طرح برای چین استانداردهای 2035 به خصوص زمانی که به دنبال در پکن قصد دارد در سطح بین المللی.

برخی از نقاط در این طرح از ماه مارس شامل فشار برای بهبود استانداردهای داخل کشور در سراسر صنایع مختلف از کشاورزی به تولید است. اما یک بخش از سند برجسته نیاز به ایجاد یک “نسل جدید فناوری اطلاعات و بیوتکنولوژی استاندارد سیستم.”

در آن بخش وجود دارد تمرکز بر توسعه استانداردهای برای به اصطلاح اینترنت از همه چیز, cloud computing, داده های بزرگ, 5G و هوش مصنوعی (AI). این همه دیده می شود بسیار مهم در آینده فن آوری است که می تواند زیر بنای زیرساخت های حیاتی در جهان است.

در این سند همچنین به تشریح نیاز به “مشارکت در تدوین استانداردهای بین المللی” است و چین باید رو بیشتر پیشنهاد برای استانداردهای بین المللی است.

یک کارشناس گفت: این حرکت یک بازی دو — برای تقویت استانداردهای داخلی و تقویت اقتصاد و نفوذ در سطح جهان است.

“چین در داخل کشور در تلاش است تا استانداردهای خود را بازی. یکی از نقاط ضعف در اقتصاد است این واقعیت است که هیچ چیز اتفاق می افتد در یک استاندارد نرمال راه در سراسر زمان و فاصله و فضا. شما باید نیازهای مختلف در این شهرستان شرایط مختلف روز به روز ماه به ماه” اندرو, Polk, شریک در پکن مبتنی بر تحقیق و مشاوره شرکت Trivium چین گفت: CNBC.

“(چین استانداردهای 2035) است که ترکیبی از فشارهای داخلی و نیاز به بهبود اقتصادی خود را با کارایی و بهره وری و تمایل خود را به مجموعه ای از استانداردهای به معنای واقعی کلمه و ظاهرا در خارج از کشور.”

به عنوان پکن شروع به تحقیق برای چین استانداردهای 2035 رسمی به این گزارش گفت: این کشور فرصت را به “پیش افتادن” بقیه جهان است. دای هنگ مدیر دوم گروه صنعتی استانداردهای ملی چین استاندارد مدیریت کمیته نقل توسط دولت حمایت و نشر ایسنا عنوان کرد و گفت در آن زمان که بسیاری از اختراعات و استانداردهای فنی برای نسل بعدی فن آوری هنوز تشکیل شده است.

چین استانداردهای فشار

چین استانداردهای 2035 به کشور یک انگیزه جدید اما در طول چند سال گذشته تاثیر جهانی دوم بزرگترین اقتصاد در حال حاضر در حال رشد است.

“5G برجسته مثال در تا کنون به عنوان 5G مورد است ما را دیده اند تهاجمی ترین شرکت ها نه فقط به مجموعه ای استاندارد در خانه اما به طور فعال در شکل دادن استانداردهای جهانی تنظیم” السا Kania کمکی ارشد با تکنولوژی و امنیت ملی برنامه در مرکز امنیت نوین آمریکا (مدیران خدمات پرستاری) گفت: CNBC.

5G اشاره به نسل بعدی شبکه های تلفن همراه هستند که به عنوان منتقد در حمایت از آینده زیرساخت ها است.

شرکت چینی Huawei یکی از بازیکنان برجسته در 5G تجهیزات شبکه نیز یک بازیکن کلیدی در استانداردهای محیط است. آن را دارای بیشترین تعداد اختراعات مرتبط با 5G است و پیش از آن نزدیک ترین رقبای اروپایی و نوکیا و اریکسون و با توجه به مالکیت معنوی و تحلیل شرکت IPlytics.

علاوه بر آن شده است یک بخش کلیدی تشکیل مشخصات فنی برای 5G از طریق یک صنعت بدن شناخته شده به عنوان 3GPP. همچنین شناخته شده به عنوان 3rd Generation Partnership Project آن را به ارمغان می آورد با هم استانداردهای سازمان هایی که به دنبال توسعه استانداردهای جهانی برای شبکه های تلفن همراه.

“استانداردهای فنی است نه یک موضوع است که به سادگی پیچیده اما راه بتن به شکل زمین بازی و چشم انداز برای آینده این فن آوری های” Kania گفت. “تصمیم های ساخته شده در استاندارد می تواند تجاری عواقب در حالی که همچنین شکل گیری معماری به نفع یا ضرر شرکت است.”

چین استانداردهای ملی فشار است که در حال حاضر در جریان است. پکن در حال حاضر با تشکیل یک کمیته جدید با تمرکز بر ایجاد استانداردهای فناوری blockchain.

جهان و دومین اقتصاد به دنبال تبدیل شدن به یک رهبر در فضای نوپای پس از جمهوری خلق چین در سال گذشته کشور را به “تصرف فرصت های ارائه شده توسط فن آوری. برخی از چین عمده شرکت های فن آوری از جمله Huawei و Tencent بخشی از آن کمیته.

کمربند و جاده

راه اندازی در سال 2013 کمربند و جاده ابتکار (BRI) یک پروژه عظیم زیربنایی است که به دنبال لینک در بیش از 60 کشور از آسیا از طریق به آفریقا و اروپا در یک شبکه پیچیده ای از جاده ها و ریل ها و بنادر.

اما در سال گذشته Xi گسترش دامنه BRI شامل فن آوری است. این BRI نیز دیده می شود به عنوان یکی از راه های چین است که قادر به گسترش استانداردهای آن و نفوذ است.

بیشتر ویژگی های تکنولوژی و استانداردهای تعریف شده توسط پکن بیشتر مربوط به اطلاعات تبدیل خواهد شد موضوع را به دولت چین است داده های مختلف و بومی سازی و دسترسی به سیاست.

ناتان Picarsic

co-founder, افق, مشاوره

“PRC (جمهوری خلق چین) باعث می شود دیپلماتیک توافق—مانند یاداشت تفاهم— ترکیب PRC استانداردهای فنی گسترده در BRI عرصه به عنوان یک سیاست جزء آن اقدام برنامه” ری بون تحلیلگر ارشد در Pointe بللو گفت: در یک نوشته شهادت ماه گذشته به آمریکا-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون.

آدم سگال مدیر دیجیتال و فضای مجازی سیاست برنامه در شورای روابط خارجی که در شهادت به همان کمیته است که استانداردهای نوشته شده به یاداشت تفاهم با تعدادی از سازمان ملل.

اقتصادهای در حال توسعه مانند ویتنام و اندونزی هستند به احتمال زیاد به اتخاذ آن دسته از استانداردهای چین به دلیل “آنها ارزان تر از غربی جایگزین و قرعه کشی از بازار چینی” سگال گفت.

جریان داده ها

به عنوان نفوذ چین در جهانی فن آوری رشد می کند بیشتر و بیشتر سوالات در مورد آن دسترسی به داده ها پدیدار خواهد شد.

“چین با استانداردهای بازی همپوشانی و در نظر دارد برای گسترش استراتژی نامتقارن دسترسی به اطلاعات” افق مشورتی را Picarsic گفت. “بیشتر ویژگی های تکنولوژی و استانداردهای تعریف شده توسط پکن بیشتر مربوط به اطلاعات تبدیل خواهد شد موضوع را به دولت چین است داده های مختلف و بومی سازی و دسترسی به سیاست.”

برخی از مصوبات در چین به نظر می رسد برای وادار هر شرکت مطابق با درخواست دولت برای کمک به مبهم تعریف “هوش کار می کنند.”

این یکی از دلایلی است که ایالات متحده و کشورهای دیگر نگرانی در مورد Huawei. آنها احساس می کنند که باید Huawei اجازه داده می شود در خود 5G شبکه های داده های در حال اجرا را از طریق آن لوله می توان با پکن است. Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei بارها گفت که Huawei هرگز دست مشتری داده به دولت چین.

رویکرد آمریکا

استاندارد هستند و قطعا در دستور کار در حال حاضر در واشنگتن است.

ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون این است که با توجه به برگزاری یک جلسه در روز دوشنبه با عنوان “یک چین مدل?’ پکن ارتقاء جایگزین جهانی هنجارها و استانداردهای.” آن را تا به حال به تعویق افتاد به دلیل coronavirus.

ولی در کل هیچ تلاش یکپارچه از آمریکا به این نقطه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی پیشنهاد کاهش بودجه به موسسه ملی استاندارد و فناوری است.

“استانداردهای آن را احتمالا حداقل پورنو چیزی که شما می توانید در مورد فکر می کنم” Trivium چین پولک گفت. “و آن را پایدار و دراز مدت تلاش, توجه و سرمایه گذاری است. است که چرا شما نگرانی در مورد دولت های غربی که پشت توپ و داشتن ظرفیت به عنوان پایدار تمرکز (چین) در این مسائل است.”

Coronavirus همه گیر نیز پریشان و دولت از این موضوع است. در حالی که چین ممکن است قادر به حفظ تعادل در برخورد با عواقب و طولانی مدت خود را به تمرکز بر روی استانداردهای آن را نمی ممکن است به عنوان آسان برای ایالات متحده

“به نظر می رسد مانند چینی در حال آماده سازی خود را به سعی کنید به راه رفتن و جویدن آدامس در همان زمان از نظر پرداختن کوتاه مدت به چالش و نگه داشتن اهداف بلند مدت آنها در چک. من نمی بینم تعادل بلند مدت و اهداف کوتاه مدت به همان اندازه در ایالات متحده” پولک گفت.

چالش های پیش رو

چین ممکن است جاه طلبی های بزرگ اما dislodging تسلط آمریکا و اروپا نمی تواند یک کار آسان است.

“در حالی که افزایش مشارکت چینی و دخالت دولت ایجاد کرده است برخی از رویه چالش های آن ایجاد نمی کند بی تاثیر و یا نوک رقابتی ترازو به نفع چینی” نائومی Wilson مدیر ارشد سیاست در آسیا در صنعت فناوری اطلاعات (ITI) شورای اسلامی گفت: در یک نوشته شهادت ماه گذشته به آمریکا-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون.

“در واقع ایالات متحده و شرکت های چند ملیتی هستند و هنوز هم تا حد زیادی به عنوان با نفوذ ترین شرکت کنندگان در فناوری اطلاعات و ارتباطات مربوط به استانداردهای بدن — بر اساس ویژگی های رهبری و تخصص و درک عمیق از استانداردهای فرآیندها و قوانین کیفیت از کمک و مشارکت مداوم در طول زمان است.”

ITI نشان دهنده بیش از 70 جهانی اطلاعات و ارتباطات فن آوری شرکت است.

چین نیز نیاز به افزایش کیفیت این شرکت کمک به استانداردهای جهانی است. کشور نیاز به توسعه شرکت ها هستند که قادر به انجام چه Huawei در حال انجام است اما در انواع مختلف تکنولوژی بخش با توجه به Polk.

“این استانداردهای تعیین شده توسط صنعت بدن از طریق شرکت هایی که در آنها شرکت کنند. معمولا این شرکت ها می خواهند بهترین و بالاترین استانداردها و بهترین تکنولوژی معمولا برنده. به همین دلیل است که آمریکا و اروپا باید وقت استفاده. آنها بسیار پیشرفته شرکت” پولک گفت CNBC.

“آنها (چین) نمی خواهد بود قادر به گرفتن دور با تسلط بر استانداردهای رژیم در مناطق مختلف با subpar فن آوری است. آنها باید به Huaweis در مناطق دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو