پاول می گوید: تغذیه ‘روز دور’ از ساخت اولین وام در خیابان اصلی وام تسهیلات

رئیس فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی مدتها در انتظار برنامه به وام به کوچک و متوسط کسب و کار است که در مورد به دست آوردن زمین.

خیابان اصلی وام تسهیلات خواهد شد که هدف شرکت به کارکنان 15000 شده است دشوار است به راه اندازی است اما فقط در مورد آماده پاول گفت: دانشگاه پرینستون اقتصاددان سابق بانک فدرال رسمی آلن چشم بند اسب در یک وبینار مصاحبه جمعه.

“ما روز به دور از ساخت اولین وام در خیابان اصلی,” او گفت:. “ما سه امکانات که بخشی از آن هستند. آنها به منظور رسیدن به نقاط مختلف است که گسترده فضا. در ضمن بسیاری از این شرکت ها در حال پیدا کردن که آنها می توانید به قرض گرفتن از بانک ها. دیگران منتظر ما هستند به ما امکانات بالا و در حال اجرا است.”

“این دور و بزرگترین چالش هر یک از 11 امکاناتی که ما راه اندازی,” او اضافه شده است.

در پرداختن به مسائل مختلف است که آمده اند تا در طول coronavirus همه گیر و متعاقب آن اقتصادی مستند که مقامات برای مبارزه با این بیماری تغذیه ابداع کرده است یک سری از اعطای وام و نقدینگی برنامه های هدفمند در انواع جبهه ها.

بسیاری از کسانی که تلاش ها تا کنون شده است در جهت عملکرد بازار سرمایه. بیشتر حرکت های اخیر شده است نسبت به خرید دولتی و اوراق قرضه شهرداری ها برای کمک به کسانی که کمبود پول نقد دولت و اوراق قرضه شرکت های بزرگ برگزار شده توسط شرکت هایی که دیدم بدهی تنزل رتبه به عنوان یک نتیجه از ویروس.

این برنامه اگر چه آمده اند تحت انتقاد برای تمرکز بیشتر بر روی دیوار خیابان از خیابان اصلی پس از گرفتن وام برنامه ای زمین شده است مهم است.

پاول گفت: یک اولیه بلند مدت ورق های منتشر شده برای این برنامه را دیدم “چند هزار” پاسخ در زمینه را برای بهبود ارسال تغذیه به ایجاد تغییرات مناسب.

“همانطور که ما نشان داده ایم, ما مایل به یادگیری از تجربه” او گفت:.

وام ها را به عنوان کوچک به عنوان $500,000 و به عنوان بزرگ به عنوان $100 میلیون, هر چند پاول گفت: “من می توانم تصور کنید که ما در حال گسترش در پایان هر دو” بسته به نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>