پاول رود که می گویند تغذیه را در حفظ و انجام هر آنچه در آن می توانید در حالی که آن را در نظر خود حرکت بعدی

رئیس فدرال جروم پاول صحبت می کند در کنفرانس خبری پس از دو روز نشست کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) جلسه در سیاست نرخ بهره در واشنگتن ژانویه 29 سال 2020 است.

یوری Gripas | ایسنا

فدرال رزرو است که انتظار می رود دوباره وعده به انجام آنچه در آن طول می کشد برای رفع اقتصاد در همان زمان آن است که کار بر روی چه بیشتر آن را می توانید انجام دهید.

این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو باد کردن خود در دو بعد ژوئیه جلسه روز شنبه با 2 p. m. ET بیانیه. خواهد شد که توسط یک نشست خبری با رئیس بانک فدرال جروم پاول که می تواند ارائه به روز رسانی در تغذیه از نظر اقتصاد و همچنین خارق العاده ای از آن گرفته است تا کنون..

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به یاد بگیرند که یک تن در این جلسه اما من فکر می کنم, پشت صحنه, از آن خواهد شد بسیار جالب در اطراف محل کار آنها در حال انجام و راه اندازی برای جلسه ماه سپتامبر گفت:” ریک Rieder, BlackRock مدیر سرمایه گذاری رئیس جهانی ثابت درآمد. او گفت که بانک مرکزی می تواند با توجه به چنین چیزهایی به عنوان منحنی عملکرد کنترل ارائه به جلو هدایت در تورم و نرخ بهره و خرید دارایی ها.

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به یاد بگیرند که به طور خاص در مورد هر یک از آن. من فکر می کنم کنفرانس مطبوعاتی جالب خواهد بود” گفت: Rieder. “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به ادامه گمراه در کنار انجام بیشتر به جای انجام این کار کمتر است. آنها در حال رفتن به ادامه برای تاکید بر عدم قطعیت است.”

فدرال رزرو روز سه شنبه گفت که گسترش آن در برنامه های اعطای وام به کسب و کارهای دولت ها و افراد تا پایان سال است. آنها تعیین شده بود به پایان رسید سپتامبر. 30. بانک فدرال بسیاری از امکانات و برنامه های ایجاد شده در طول Covid بحران پوشش این بازار به عنوان تجاری کاغذ, شرکت های بزرگ اوراق قرضه و اوراق قرضه شهرداری ها و همچنین تامین اعتبار برای کسب و کار. همچنین خرید وام مسکن اوراق بهادار و Treasurys.

برخی از این برنامه ها داشته اند و مقدار تقاضا تا کنون, اما Rieder گفت: فدرال رزرو خواهد بود و نه overprepared. “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به پر کردن هواپیما با سوخت کافی برای رسیدن به استرالیا. شما ممکن است رفتن نیست وجود دارد, اما شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما به اندازه کافی سوخت برای دریافت وجود دارد,” او گفت:. “من فکر می کنم زمانی که صندلی پاول صحبت می کند او به بحث نیز در مورد عدم قطعیت حتی اگر اقتصاد شده است انعطاف پذیر در برخی از راه, و, داده شده است در برخی از راه هایی مانند مسکن و مصرف است.”

تمرکز بر کنگره

بازار را تماشا تغذیه یکشنبه اما بیشتر متمرکز در این هفته بر روی چه نوع از بسته محرک کنگره می تواند به توافق برسند. این گزارش پیشنهاد کرده اند $1 تریلیون اما از آن است که به احتمال زیاد به بالاتر از قبل وجود دارد که سازش است. این لایحه شامل افزایش مزایای بیکاری که منقضی در پایان جمعه مگر اینکه آنها افزایش یافته است.

“بازارها می خواهم برای دیدن دور بعدی مالی امداد شامل کمک مالی برای دولت و دولت های محلی آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی همراه با یک فرمت از مکمل مزایای بیکاری” یادداشت کتی جونز چارلز شواب رئیس درآمد ثابت استراتژیست. “‘این خطر وجود دارد از ناامیدی اگر به اندازه امداد نیست به اندازه کافی بزرگ یا نیست هدف ضربه حوزه از اقتصاد است.”

فدرال رزرو انتظار نمی رود که به نظر در مالی جزئیات بسته هر چند پاول صدا ممکن است حمایتی اگر او خواسته است در مورد آن به عنوان تغذیه شده است هل دادن بیشتر محرک.

Rieder گفت: تغذیه است که به احتمال زیاد با توجه به ارائه به جلو هدایت کمک خواهد کرد که به روشن شدن آنچه در آن است که فکر کردن در مورد نرخ هدف تورم 2% و چگونه آن را ممکن است مایل به اجازه افزایش تورم بالاتر از آن را قبل از آن را افزایش می دهد نرخ. آن می تواند اعلام چنین برنامه ای در ماه سپتامبر.

“سوال این است که آن را در طول زمان و یا در اجرا ؟ این بستگی دارد که چگونه آنها عبارت است که” او گفت:. “آنچه که در طول زمان ؟ اگر شما در حال رفتن به می گویند که ما می خواهیم برای دیدن 2% میانگین نرخ تورم طی چه مدت زمانی? بازار خواهید به دانستن آنچه که در این دوره از زمان ؟ آن است که یک دوره شش ماهه?”

فدرال رزرو همچنین انتظار می رود به بحث در مورد منحنی عملکرد کنترل. که می توان با استفاده از تغذیه خرید دارایی ها به هدف نرخ بهره در سطح یک بخش خاصی از عملکرد منحنی.

مایکل Gapen بارکلیز رئیس ایالات متحده اقتصاددان گفت: او قبلا فکر تغذیه حرکت خواهد به انجام منحنی عملکرد کنترل اما در حال حاضر فکر می کند این امر می تواند غیر ضروری و ترک تغذیه با انعطاف پذیری بسیار.

“آنها در مورد آن صحبت بسیار من هر چند شاید رفتن آنها به اما پس از من بخوانید دقیقه به نشست من فکر نمی کنم آنها خواهید آن را انجام دهد. آن را قطعا در لیست بالقوه ابزار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de