Postmates است که تصمیم گیری بین رفتن عمومی و فروش به بارگذاری و یا هدف ویژه خرید شرکت

نزدیک از Postmates آرم.

اسمیت مجموعه/Gado | بایگانی عکس | گتی ایماژ

ایالات متحده خدمات تحویل مواد غذایی Postmates دریافت کرده کسب را ارائه می دهد از بارگذاری و ویژه با هدف دستیابی شرکت به عنوان آن را به طور همزمان باعث می شود برنامه های عمومی با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

Postmates تصمیم گرفته نشده است که مسیر را اگر آن را می رود را به یک تصمیم در روزهای آینده گفت: افرادی که خواسته نمی شود به دلیل بحث خصوصی هستند. بارگذاری ارائه شده است به ارزش در حدود 2.6 میلیارد دلار با توجه به وال استریت ژورنال. Postmates در حال کار با جی پی مورگان چیس به عنوان یک مشاور مالی مردم گفت. سخنران برای Postmates و جی پی مورگان کاهش یافته است به نظر. یک نماینده از بارگذاری نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

نام خاص و اکتساب شرکت نمی تواند بلافاصله شناسایی شده است. فضا و یک شرکت شل با هیچ عملیات است که بدست شرکت های خصوصی به منظور انتقال آنها به عموم معامله اشخاص.

Uber که قبلا در حال اجرا برای خرید رقیب خدمات تحویل مواد غذایی GrubHub, اما مذاکرات شکست بیش از قیمت و سوار-شرکت های بزرگ نا امید با آنچه از آن به عنوان تاخیر انداختن تاکتیک به عنوان CNBC قبلا گزارش شده است. GrubHub به جای فروش به اروپا خدمات تحویل مواد غذایی JustEatTakeaway در اوایل ماه ژوئن است.

بارگذاری و سپس به سرعت قرار دادن با هم یک پیشنهاد برای Postmates یکی از مردم گفت. Postmates در نظر گرفته شده برای فروش چند سال فرد دیگری گفت.

نظارتی عدم قطعیت

یکی از نقاط چسبیده که محکوم بارگذاری را معامله برای GrubHub بود که چگونه به آدرس بالقوه مسائل قانونی از یک کراوات. در حالی که Postmates کوچکتر از GrubHub وجود دارد تنها چهار بازیکن اصلی در ایالات متحده آمریکا تحویل مواد غذایی در بازار — DoorDash حال بارگذاری می خورد, GrubHub و Postmates — و هر تحکیم می تواند افزایش آنتی تراست نگرانی.

Uber بانکی در تحویل مواد غذایی برای کمک به حفظ کسب و کار خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تقاضا برای سوار-های غوطه ور است. در آن Q1 درآمد تماس بارگذاری گفت که ناخالص رزرو درآمد خود را برای سواری بخش پایین بود 80% در ماه آوریل سال جاری در حالی که ناخالص رزرو درآمد در خورد بود تا بیش از 50 درصد در طول دوره. نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش Uber پیشنهاد برای Postmates.

Postmates چهارمین ایالات متحده خدمات تحویل مواد غذایی با سهم بازار و تلاش برای رقابت در سراسر کشور در برابر DoorDash, GrubHub و بارگذاری می خورد. هنوز هم این شرکت تا به حال موفقیت در خاص مناطق شهری مانند لس آنجلس و میامی است. Postmates برخاستیم ظ محرمانه برای یک IPO در فوریه 2019 اما تاخیر در ارائه خود را بعد از آن سال در میان بدتر شدن شرایط بازار و رقابت سختی با توجه به Recode.

اما گزارش رویترز روز دوشنبه در گفت های اخیر رشته از معاملات در خدمات تحویل مواد غذایی را متقاعد کرده بود آن شروع به حرکت به جلو با برنامه های برای مثال در اوایل ماه آینده. سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت به ارزش 2.4 میلیارد دلار در آخرین آن جمع آوری کمک های دور در سپتامبر رویترز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im