نتیجه مثبت در عرض 3 روز می گوید: Himanta Biswa سرما در مانیپور بحران

Positive Result Within 3 Days, Says Himanta Biswa Sarma On Manipur Crisis

BJP شمال شرقی مشکل-تیرانداز Himanta Biswa سرما است گفت: مانیپور بحران حل خواهد شد (فایل)

گواتی:

Himanta Biswa سرما به BJP را از رفتن به شمال شرقی گفت: بحران سیاسی در مانیپور که در آن او تلاش برای باقی می ماند در قدرت حل خواهد شد در عرض سه روز. وزیر Biren سینگ دولت پرتاب شد که به آشفتگی در هفته گذشته پس از نه MLAs از جمله چهار از کلید متحد NPP و سه از BJP انصراف پشتیبانی می کند.

آقای سرما که همچنین رئیس BJP ضد کنگره پلت فرم سیاسی در غرب – مجموعه ای از reginal احزاب به نام شمال دموکراتیک داد (NEDA) – گفت و گو با NPP ادامه دارد و نتیجه مثبت بود انتظار می رود.

“این مانیپور وضعیت تحت کنترل است. من خواهد بود رفتن وجود دارد و یک بار دیگر ما را به همه ما MLAs. این حل خواهد شد به سادگی. همه بحث ها در حال وقوع در یک فضای مثبت و در عرض دو یا سه روز یک نتیجه مثبت ظهور خواهد کرد” آقای سرما گفت: رسانه ها افراد در یک کنفرانس مطبوعاتی در آسام را گواتی در روز دوشنبه.

NPP (ملی حزب مردم) قبل از آن ادعا کرد که “شیوه ای استبدادی” است که در آن بی جی پی به رهبری دولت ائتلافی در مانیپور منجر به وزرا از آن حزب استعفا و خروج پشتیبانی به Biren سینگ دولت است.

در این بیانیه آمد در یک روز زمانی که کنراد Sangma از NPP رئیس و مگالایا وزیر بود در مانیپور و با او همراه Himanta Biswa سرما.

“این وضعیت تغییر خواهد کرد از آنجا که بسیاری از افراد رد صلاحیت شده. وجود خواهد داشت عمده bypolls. هنگامی که سخنران عبور از هر جهت نمی توان آن را لغو. معماری از دولت بیشتر خواهد شد یا کمتر همان; ما همچنان با روح ندا و NDA. ما در حال رفتن به محل کار با یک اصل دوستی” آقای سرما گفت.

مانیپور BJP صحبت منحصرا به NDTV, با, دولت, رئیس Dr Saikhom Tiken سینگ اعتراف تفاوت با NPP.

“وجود دارد تفاوت (اما) مسائل مشترک حداقل برنامه ها می توانست حل گفت و گو بین دو طرف است. ما به توافق برسند وجود دارد و بی ثباتی (اما) در مورد تست طبقه ما قادر خواهد بود به جمع آوری اعداد. ما با اعتماد به نفس در این مورد گفت:” اصرار به مانیپور دولت انجام داده بود “کار قابل توجه” و اعتبار برای این باید به همه شرکای ائتلاف.

در ضمن به تازگی شکل گرفته سکولار و مترقی جلو – یک اتحاد به رهبری کنگره و به آن چهار NPP MLAs متعهد شده اند پشتیبانی – ادعا کرده است این چهار قانون را به حمایت از BJP.

“ما صحبت کرده اند (به حزب رئیس کنراد Sangma). او تلاش برای متقاعد کردن ما اما ما باید توضیح داد که موضع ما به او. ما نمی خواهد تسلیم به هر گونه فشار” L Jayantakumar سینگ یکی از MLAs و سابق وزیر بهداشت گفت.

کنگره بازی های برگزار شده است پایین هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه تلاش Himanta Biswa سرما با دولت واحد سخنگو N Bhupendra Meitei و گفت: “چه سحر و جادو خواهد Himanta Biswa سرما را در دو یا سه روز برای حل و فصل این بحران داخلی?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im