Pompeo اعلام کرد که دلار هنگ کنگ است که دیگر مستقل از چین و تهدید وضعیت ویژه

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گزارش به کنگره در روز شنبه که دلار هنگ کنگ بود دیگر مستقل از چین یک حرکت است که می تواند به خطر اندازد منطقه ویژه اداری مطلوب روابط تجاری با آمریکا و باز کردن مقامات چینی به تحریم.

وزارت امور خارجه لازم بود به موضوع یک عزم و اراده در هنگ کنگ استقلال تحت دموکراسی مصوبات اواخر سال گذشته است. این قانون همچنین نیاز به رئیس جمهور برای اعمال تحریم های خارجی که تضعیف “آزادی های اساسی و استقلال در هنگ کنگ است.”

Pompeo حرکت در می آید در میان جنجال در هنگ کنگ بیش از یک پیشنهاد امنیت ملی قانون از پکن که موجب تظاهرات در خیابان های این مستعمره سابق بریتانیا.

قانون پیشنهادی از چین ملی موثر خواهد بای هنگ کنگ مقننه و اهداف اعمال فتنه علیه دولت مرکزی است. ترس بیش از چین تجاوز در مرکز کسب و کار استقلال را roiled منطقه و کمک به ارسال هنگ کنگ اقتصاد به رکود اقتصادی سال گذشته است.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” Pompeo در بیانیه ای گفت.

“هنگ کنگ و پویا مشاغل و رایگان مردم رونق گرفت و برای چندین دهه به عنوان یک سنگر و استحکامات از آزادی و این تصمیم به من می دهد بدون لذت. اما سیاست صدا ساخت نیاز به یک شناخت از واقعیت” Pompeo گفت. “در حالی که ایالات متحده یک بار امیدوار است که آزاد و مرفه هنگ کنگ خواهد ارائه یک مدل برای استبدادی چین آن است که در حال حاضر روشن است که چین مدلسازی هنگ کنگ پس از خود است.”

هنگ کنگ شده است معاف از مجازات تعرفه بر صادرات به ایالات متحده آمریکا است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل کرده است در چین به عنوان بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چندین ساله جنگ تجاری با این کشور است.

اما گروه های کسب و کار هشدار داده اند از عواقب منفی در صورتی که وضعیت خاص بودند برداشته شود و کارشناسان ابراز شک و تردید است که ایالات متحده تحمیل هزینه های قابل توجه در چین بیش از هنگ کنگ.

تجارت کالا و خدمات بین ایالات متحده و هنگ کنگ بالغ بر بیش از $66 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به دفتر نماینده تجاری ایالات متحده. وزارت امور خارجه گفته است که وجود دارد بیش از 1300 شرکت های ایالات متحده انجام کسب و کار در منطقه اداری.

ناتاشا Kassam, یک محقق در استرالیا فکر می کنم تانک موسسه Lowy گفت: “سرمایه اتصال” است که ایالات متحده می تواند به لغو برخی از هنگ کنگ امتیازات اما گفت که چنین اقدامی بود “گزینه های هسته ای.”

“شما فقط می توانید با کشیدن اهرم یک بار و آن را روشن نیست که لزوما کار” Kassam گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود نیت نامشخص باقی می ماند و آن را دشوار است به پیش بینی دولت گام های بعدی. رئیس جمهور ابراز کرده است تنها منافع محدود در هنگ کنگ تظاهرات و تا کنون نشان داده اشتهای کمی برای اقدامات است که می تواند به خطر اندازد خود را نوپای معامله تجاری با پکن است.

تنش بین ایالات متحده و چین در حال افزایش است به عنوان یک نتیجه از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس بود که اولین گزارش در ووهان چین در سال گذشته است. مقامات هر دو کشور دو جهان بزرگترین اقتصاد به دنبال پین سرزنش مرگبار سرایت در هر یک از دیگر.

— CNBC کریستینا Wilkie کمک به این گزارش.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>