ماموران پلیس در نزدیکی کاخ سفید به عنوان برگ برنده پاکستان را در نظامی

Police Fire Tear Gas Near White House As Trump Vows Military Deployment To Control Protests

پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید است.

واشنگتن, ایالات متحده:

پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید روز دوشنبه به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عهد عظیم نشان از زور برای پایان دادن به خشونت اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

عکاس رویترز Jonathan ارنست گفت: اجرای قانون از جمله افسران سوار بر اسب در نقل مکان کرد معترضان در پارک لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

در حدود همان لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در باغ گل رز و قول داد برای پایان دادن به ناآرامی در شهرستانها عمده در سراسر کشور “الان” گفت که او استقرار نظامی اگر دولت فرمانداران حاضر به تماس گارد ملی. “شهرداران و فرمانداران باید ایجاد قاطع اجرای قانون حضور تا خشونت شده است quelled,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.” [L1N2DE2KQ]

به عنوان اقدام پلیس علیه معترضان به او عبور امن تهمت راه می رفت از کاخ سفید به نزدیکی سنت جان Episcopal Church همراه با مسوولان از جمله دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr که در آن آنها مطرح شده برای عکس به عنوان رئیس جمهور برگزار شد تا یک کتاب مقدس.

ضد خشونت پلیس راه پیمایی ها و تظاهرات که به خشونت تبدیل شد پس از تاریکی هر شب در طول هفته گذشته فوران بیش از مرگ جورج فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار که در مینیاپولیس بازداشت پلیس پس از دوخته شدن در زیر یک افسر زانو برای نزدیک به نه ساعت.

دوم کالبد شکافی دستور فلوید خانواده و در روز دوشنبه منتشر نشد که مرگ او قتل توسط “مکانیک, خفگی” معنی برخی از نیروی فیزیکی با دخالت خود را تامین اکسیژن. این گزارش می گوید سه افسران کمک به Floyd مرگ است.

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی در روز دوشنبه منتشر شد جزئیات آن را کالبد شکافی یافته است که همچنین گفت فلوید مرگ شد, قتل ناشی از خفگی. شهرستان گزارش اضافه شده است که فلوید دچار ايست قلبی ريوی در حالی که مهار توسط پلیس که او arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده کنید.

یافته های جدید پدید آمده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به فرمانداران پیش از آن در روز.

“شما باید برای تسلط,” او گفت: آنها را در یک تماس خصوصی به دست آمده توسط رادیو فردا. “اگر شما نمی تسلط شما در حال اتلاف وقت خود را – آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از پرشهای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال بود که برای سرکوب “بسیار قوی” در خشونت است. گارد ملی و نیروهای مستقر در نزدیکی کاخ سفید اوایل دوشنبه شب.

ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده باقی می ماند تحت حکومت در سطح دیده نمی شود پس از شورش است که شکست پس از سال 1968 ترور مارتین لوتر کینگ جونیور گارد ملی مستقر در 23 ایالت و واشنگتن دی سی

یک نفر کشته شد در لوئیزویل, کنتاکی, یک شب که در آن پلیس و گارد ملی نیروهای آتش بازگشت در حالی که در تلاش برای متفرق کردن جمعیت. پلیس در شیکاگو به میدان فرستاد برخی از 10,000 تماس برای غارت شهردار لری Lightfoot گفت.

ناآرامی که فوران به عنوان کشور کاهش جارو مستندات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus آغاز شد و با تظاهرات مسالمت آمیز بیش از فلوید مرگ است.

درک چوین یک پس از اخراج 44 ساله و افسر بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

روز دوشنبه ده ها تن از مردم پرداخت می شود احترام خود را به Floyd خارج از جام غذاهای صحنه مرگ او. بازدید کنندگان گل باقی مانده و نشانه تجلیل فلوید. یک دختر کوچک نوشت: “من شما را به مبارزه با شما” در ورزشهای آبی گچ در جاده ها است.

“این درمانی است. قلب من واقعی بود سنگین صبح امروز پس من پایین آمد اضافی زود هنگام و زمانی که من در اینجا کردم سنگینی برداشته گفت:” دیانا جونز 40 ساله و مادر چهار فرزند. “این حق در اینجا اجازه دهید من می دانم که همه چیز در حال رفتن به خوب است.”

ترنس فلوید قربانی برادر گفت: جمع آوری او می خواست مردم را به تحصیل رای و نه نابود کردن جوامع خود را. “اجازه دهید این یکی دیگر از راه” او گفت:.

فلوید مرگ شد آخرین به موقع اعتراض بیش از نژادپرستی در اجرای قانون است. آن پرسیده خشم و انزجار سراسر سیاسی و نژادی تقسیم کشور شده است که در برخورد با کروناویروس گیر با آمریکایی های آفریقایی تبار حسابداری به صورت نامتناسب بالا تعداد موارد است.

دادگستری ایالات متحده آمریکا بخش کارگردانی اداره زندانها به ارسال riot-کنترل تیم به میامی و واشنگتن برای کمک به مدیریت اعتراض یک مقام وزارت به خبرنگاران گفت:.

گروه محققان در حال مصاحبه با افراد دستگیر شده در جریان تظاهرات که ممکن است به صورت فدرال اتهامات ارتکاب به عنوان عبور از خطوط دولت به تحریک خشونت رسمی گفت.

بسیاری از شهرستانها تحت تاثیر ناآرامی ها اجازه می دهد برخی از کسب و کار برای بازگشایی پس از بیش از دو ماه از اقامت در خانه سفارشات به ساقه یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 104,000 مردم و چپ 40 میلیون دیگران بیکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده است قتل فلوید و عدالت وعده داده شده اما توصیف کرده است معترضان به عنوان “اراذل و اوباش است.”

منتقدان را متهم به جمهوری خواه رئیس جمهور است که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر از stoking درگیری و تنش نژادی که او باید متحد ملت و پرداختن به مسائل اساسی.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن ملاقات با رهبران جامعه در یک کلیسا و گفت که ایجاد یک پلیس نظارت هیئت مدیره در 100 روز اول در کاخ سفید اگر انتخاب شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>