PM اقتصادی بسته بندی مدل در انگلستان محرک های مالی: منابع

PM's Economic Package Modelled On UK Fiscal Stimulus: Sources

نخست وزیر نارندرا مودی خطاب به ملت امروز — سوم از مستند اعلام شد.

دهلی نو:

مگا بسته اقتصادی برای مقابله با مالی خرید اینترنتی از coronavirus بحران اعلام کرد نارندرا نخست وزیر این شب شده است مدل در یک اعلام کرد در انگلستان در ماه مارس. اعلام یک تومان 20 lakh کرور بسته — که جزئیات آن هنوز برای آمدن — ساخته شده بود در طول یک آدرس به ملت در این شب است که در آن نخست وزیر نیز صحبت از “مستند 4.0” نشان می دهد که آن را بسیار متفاوت از قوانین.

انگلستان را 30 میلیارد پوند محرک های مالی به گود کردن تکه های بزرگ به بازار کار و سیستم بهداشت و درمان شد و پس از یکی دیگر از 330 میلیارد پوند تضمین وام به کسب و کار.

منابع گفت: مدتها در انتظار بسته اقتصادی اعلام شده توسط نخست وزیر امروز خواهد بود در خطوط مشابه پرداخت دستمزد برای شرکت ها و MSMEs (میکرو, شرکت های کوچک و متوسط) که خود را حفظ نیروی کار. برترین منابع گفت: این امر می تواند یک بسته جامع برای تمام بخش های.

در آدرس خود را به نخست وزیر گفت: “این بسته را به تمرکز بر روی زمین کار نقدینگی و قانون; این کمک خواهد کرد که کسب و کار کوچک کارگران و کشاورزان. آن را بر روی رفاه کارگران مهاجر بیش از حد”. آن را تهیه و به بخش های مختلف از جمله کلبه صنعت MSMEs طبقه متوسط و صنایع در میان دیگران او اضافه شده است.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman که عنوان نیروی کار تشکیل شده به بررسی اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر و ارائه یک راه حل به من بدهید جزئیات از بسته نخست وزیر گفت.

تومان 20 lakh کرور بسته — که همچنین شامل 1.7 لاخ کرور بسته اعلام کرد در ماه مارس — یک دهم تولید ناخالص داخلی این کشور خواهد شد و ارائه تازه افزایش برای “self-reliant هند” نخست وزیر گفت.

سراسر کشور مستند است که در آن هفته هفتم است و انتظار می رود برای قرار دادن دندانه بزرگ در اقتصاد است که تحت یک رکود برای سال. در حال حاضر صنعت سنگ به توقف و درآمد حاصل از خشک شدن مالی و موقعیت از هر دو مرکز و ایالات متحده تبدیل شده اند به مخاطره انداخته است.

فشار قرار دادند ایالات متحده به درخواست برای یک بسته اقتصادی و سهم بیشتری از درآمد. تقاضا شد و بارها و بارها تأکید در این نشست بین وزرای ارشد و ساعت مودی دیروز.

ارقام رشد انتظار می رود به لغزش به عنوان سال پیشرفت می کند. بانک جهانی پیش بینی کرده است که هند را ببینید رشد فقط 1.5-2.8 درصد در آن زمان سال مالی پایین از یک انتظار 4.8-5.0 درصد برای سال فقط به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im