“بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مه”: منابع دولت رئیس جمهور آمریکا ادعا

'PM, Trump Spoke In April': Government Sources After US President's Claim

یک روز پیش از این تهمت های ارائه شده برای میانجیگری بین هند و چین است. (فایل)

دهلی نو:

ساعت رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او گفته بود به نخست وزیر نارندرا و او “است و نه در خلق و خوی خوب در آنچه در جریان است در چین” top دولت منابع گفته شده است وجود ندارد اخیر تماس بین رهبران دو کشور.

“شده است وجود ندارد اخیر تماس بین ساعت مودی و رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن. آخرین گفتگو بین آنها بود در 4 آوریل سال 2020 در موضوع هیدروکسی کلروکین” گفت: منابع.

“دیروز وزارت امور خارجی نیز روشن ساخته است که ما به طور مستقیم با چین از طریق ایجاد ساز و تماس دیپلماتیک” آنها گفت.

روز پنج شنبه رئیس جمهور تهمت تصریح کرد پیشنهاد خود برای میانجیگری بین هند و چین گفت: “جنگ بزرگ” که قرار بود بین دو ملت.

“من می توانم به شما بگویم; من صحبت می کنند به نخست وزیر مودی. او در خلق و خوی خوب در مورد آنچه در جریان است با چین” رئیس جمهور ایالات متحده گفت: در یک تعامل در کاخ سفید.

“آنها در یک درگیری …هند و چین است. دو کشور با 1.4 میلیارد نفر (هر). دو کشور با بسیار قدرتمند جهان ، هند خوشحال است و احتمالا چین خوشحال است” گفت: وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد وضعیت مرز بین هند و چین است.

وی افزود: “آنها مثل من در هند. من فکر می کنم آنها می خواهم مرا در هند بیش از رسانه های امثال من در این کشور است. و من مثل مودی. من دوست دارم خود را نخست وزیر بسیاری است. او یک نجیب زاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>