بعد از ظهر به دیدار رئیس وزرا امروز در ساعت 3 بعد از ظهر به بحث در مورد مستند

ساعت مودی اعلام کرد در سراسر کشور مستند به مقابله با کروناویروس در 25 مارس. (فایل)

دهلی نو:

نارندرا نخست وزیر خواهد شد که یکی دیگر از ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد دولت در 3 بعد از ظهر امروز. در این نشست خواهد بود پنجم از مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus آغاز شده در مارس 25. منابع حاکی از آن است که بحث خواهد شد و در کاستن از مستند است که انتظار می رود برای پایان دادن به در مارس 17 و مناطقی که محدودیت ممکن است کاسته شود. این مرکز در حال حاضر روشن ساخته است که بلند کردن اجسام از مستند خواهد بود مرحله به مرحله و به آرامی انجام می شود بیش از یک دوره اما نه در مهار و نقطه داغ مناطق.

توقف فعالیت های اقتصادی برای بیش از پنج هفته است آمار کسب و کار و درآمد دولت بد است. بیش از چند هفته گذشته بسیاری از کشورها کاسته محدودیت در مناطقی که بیشترین نیاز از جمله کشاورزی و فعالیت های ساخت و ساز و MNREGA کار می کند. در هفته گذشته اکثر متحده نیز از سر فروش مشروب یک منبع درآمد.

با متخصصان پزشکی نشان می دهد که از بین بردن coronavirus ممکن است یک راه طولانی کردن تمرکز در حال حاضر بر از سرگیری حالت عادی و بدون اجازه می دهد ویروس اتاق به گسترش است.

چند دور از جلسات در حال حاضر برگزار شده است در مورد این موضوع است که در آن چندین اتحادیه و وزرای امور خارجه و وزرای شرکت کرده اند.

ساعت مودی و رئیس وزرا نیز انتظار می رود به بحث در مورد این موضوع از رشته مهاجران که بیش از بسیاری از نگرانی های ابراز شده متحده است.

اوایل امروز کابینه وزیر راجیو Gauba ویدیو کنفرانس با رئیس دبیر و بهداشتی دبیران از تمام متحده و اتحادیه سرزمین.

منابع گفت: بسیاری از کشورهای مطرح اعتراض به قرمز و سبز و نارنجی منطقه نشانه گذاری گفت: با تعدادی از موارد در حال افزایش است در مناطق با بازگشت مهاجران بسیاری از مناطق در زیر خواهد آمد منطقه قرمز.

چند متحده استدلال می کرد که این کار را بازگشت به حالت عادی دشوار است و می خواستم یک راه برای کالیبره بلند مستند.

آنها پیشنهاد کرد که در مورد زمان برنامه نویسی رنگ, قوانین مناطق قرنطینه مراکز مطلع می شود به عنوان مناطق قرمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im