ساعت برای نگه داشتن تماس تصویری با متحده را مورد بحث افزایش COVID-19 موارد

PM Modi To Hold Video Call With States, Will Discuss Surge In COVID-19 Cases

این خواهد بود که ششم و هفتم جلسات مجازی بین PM مودی و وزرای ارشد (فایل)

دهلی نو:

نارندرا نخست وزیر برگزار خواهد شد بیشتر رایزنی با وزرای ارشد در روز سه شنبه و چهارشنبه به عنوان چهره دولت نگران افزایش coronavirus موارد بیش از گذشته دو هفته.

نخست وزیر برگزار خواهد شد ویدئو کنفرانس با سران 21 کشور و سرزمین های اتحادیه در 3 بعد از ظهر جمعه از جمله پنجاب آسام کرالا و تمام شمال شرقی متحده است. روز چهارشنبه نیز در 3 ساعت او را با 15 بدترین متاثر از جمله Maharashtra, Tamil Nadu در گجرات و دهلی نو است.

این خواهد بود که ششم و هفتم جلسات بین نخست وزیر و انواع وزرای ارشد در COVID-19 بحران است.

بهداشت و درمان وزارت اطلاعات صبح روز دوشنبه نشان داد هند ضبط کرده 11,502 تازه coronavirus موارد در 24 ساعت گذشته, هل دادن تعداد به 3.32 لاخ.

این سومین پی در پی دوره 24 ساعته است که در آن بیش از 11,000 موارد جدید تشخیص داده شده اند و چهارم برای دیدن بیش از 10 ، 000 موارد است. 9,520 مرگ و میر مرتبط شده اند به عفونت ویروس.

سنبله می آید به عنوان دولت اجازه عمده تسهیلات از coronavirus lockdown; هفته گذشته در هتل ها و رستوران ها, مراکز خرید و مکان های عبادت بودند مجاز به ارائه آنها به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

ترین شکل از حمل و نقل عمومی نیز مجاز البته با برخی از محدودیت ها و دفاتر خصوصی اجازه داده شد به تابع.

این تسهیلات بودند مجاز به افزایش فعالیت های اقتصادی که با رکود مواجه شده از این مستند. هفته گذشته بانک جهانی گفت: اقتصاد هند خواهد shrink 3.2 درصد در مالی جاری.

چالش قبل از ساعت مودی و دولت برای جلوگیری از گسترش بیشتر این COVID-19 ویروس در حالی که همچنین jumpstarting اقتصاد است. روز شنبه با او ملاقات با وزیر امور خارجه و مقامات به بررسی پاسخ به شیوع بیماری است.

در دستور کار بود و ميزان عفونت در دهلی نو; سرمایه های ملی گزارش کرده است 1,647 دفاع کرد گرفته شد موارد در 24 ساعت گذشته به این تعداد نزدیک به 43,000. آن را قبلا ثبت بیش از 2000 مورد جدید روزانه برای سه روز مستقیم.

1hb43sno

دهلی نو دیده می شود نگران کننده افزایش coronavirus موارد طی چند روز گذشته

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan بودند که بخشی از این جلسه را پس از ملاقات با دهلی وزیر Arvind Kejriwal. امروز صبح آقای شاه chalked از یک برنامه را امتحان کنید و شامل وضعیت در دهلی نو.

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal که امروز حکومت قصد دارد برای یکی دیگر از مستند در شهرستان خواهد ویدئو کنفرانس با PM مودی در روز چهارشنبه به عنوان ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray.

آقای Thackeray دولت است که بدترین آسیب دیده با 1.08 لاخ موارد تایید شده. سرمایه بمبئی هند را بدترین آسیب دیده شهرستان با حدود 60000 موارد 2,248 فتح کرد گرفته شد و مرگ و میر.

در ضمن تامیل نادو است که بدترین دوم-تحت تاثیر قرار دولت با 44,661 موارد دستور داده است تا یک مستند از سرمایه چنای و مناطق اطراف آن. مانند دهلی و ماهاراشترا دولت جنوب را ملاقات PM مودی در روز چهارشنبه.

هند چهارمین بیشتر متاثر کشور در جهان; تنها ایالات متحده (20.95 قیمت لاخ موارد) و برزیل (8.68 لاخ موارد) و انگلستان (5.29 لاخ موارد) در حال بدتر.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im