بعد از ظهر به آدرس ملت در 8 ساعت در روز پس از نشست وزرای ارشد بیش از مستند

ساعت مودی است خواسته متحده به ارسال پیشنهادات خود را برای تغییر در قوانین فعلی مه 15. (فایل)

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس این ملت در 8 ساعت امروز, یک روز پس از شش ساعت جلسه با وزرای ارشد در جاده پیش رو پس از مارس 17, زمانی که در سراسر کشور coronavirus مستند است که با توجه به پایان است. این خواهد بود که برای سومین بار چنین نشانی از او اعلام کرد این مستند در اواخر ماه مارس به سرعت گسترش بسیار عفونی COVID-19.

ساعت مودی اشاره کرده بود در جلسه روز گذشته که مستند – تمدید دو بار — ادامه خواهد داد اما با دور کمتر محدودیت.

“من از این شرکت مشاهده است که اقدامات مورد نیاز در مرحله اول از مستند نیاز نمی شد در طول مرحله دوم و به همین ترتیب اقدامات مورد نیاز در مرحله سوم مورد نیاز نیست در چهارم” نخست وزیر گفت: با توجه به بیانیه منتشر شده پس از این نشست است.

محدودیت مانند یک شب حکومت نظامی و محدود حمل و نقل عمومی ممکن است در بدترین مناطق آسیب دیده توسط COVID-19 منابع گفت.

همه وزرای ارشد گفت در این جلسه و در حالی که برخی از مورد علاقه, ادامه دشوار, محدودیت بسیاری از صحبت در مورد کاهش محدودیت های قابل توجهی به جز در مناطق قرمز یا کسانی که با حداکثر عفونت. حمل و نقل و دیگر فعالیت های اقتصادی باید بازگشایی شد به تدریج در مناطق تعیین شده سبز یا نارنجی نسبتا کمتر ویروس موارد وزرای ارشد گفت.

ساعت مودی متحده خواسته است برای به اشتراک گذاشتن با 15 مه (جمعه) یک استراتژی گسترده ای در مورد چگونه آنها می خواهم برای مقابله با مستند رژیم است. “من می خواهم متحده برای ایجاد یک نسخه قابل چاپ آبی در نحوه برخورد با تفاوت های ظریف مختلف در طول و پس از کاهش تدریجی از مستند” او گفت:.

“ما در حال حاضر منطقی نشانه ای روشن به عنوان به گسترش جغرافیایی این بیماری همه گیر در هند از جمله بدترین مناطق آسیب دیده. علاوه بر این بیش از چند هفته گذشته مقامات را درک کرده اند روش های عملیاتی در یک زمان مانند این حق تا به سطح منطقه” ساعت مودی گفت.

“و ما می توانیم در حال حاضر بیشتر تمرکز استراتژی ما در این نبرد در برابر coronavirus که باید در این مورد. ما باید دو برابر چالش – به منظور کاهش نرخ انتقال این بیماری و افزایش فعالیت عمومی به تدریج در حالی که پیوستن به تمام دستورالعمل و ما را مجبور به کار در جهت دستیابی به این اهداف,” او اضافه شده است.

پس از آخرین ملاقات با وزرای ارشد در مارس دولت تا به حال آرام و قوانین کسب و کار و حمل و نقل.

Coronavirus موارد در هند عبور 70,000 امروز.

این مستند بزرگترین جهان به اجرا گذاشته شد در 25 مارس با دولت در درخواست از مردم برای بیرون رفتن تنها برای مواد غذایی و دارو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید