PM “باید متوجه پیامدهای کلمات”: Manmohan Singh در Ladakh

“دروغ است, هیچ جایگزینی برای دیپلماسی یا قاطع رهبری” گفت: دکتر مانموهان سینگ.

دهلی نو:

نخست وزیر مانموهان سینگ در بیانیه ای امروز در Ladakh برخورد که در آن 20 سرباز کشته شدند گفت: نخست وزیر باید “همیشه آگاه از مفاهیم کلمات خود را” — اشاره آشکار به جنجال بر PM نارندرا نظرات در یک نشست در روز جمعه.

وزیر پیشین نیز گفت: نخست وزیر و دولت باید “به مناسبت افزایش یابد تا اطمینان حاصل شود عدالت برای سرهنگ B. Santosh ببو و ما jawans که فداکاری کردند و قاطعانه در دفاع از ما تمامیت ارضی.”

برای انجام هر گونه کمتر “خواهد بود یک خیانت تاریخی از ایمان مردم گفت:” مانموهان سینگ در پاسخ به کشنده چهره فعال در 15 ژوئن در Galwan دره.

“در این لحظه ما ایستاده تاریخی عبور از جاده. دولت ما را در تصمیم گیری ها و اقدامات جدی داشته بلبرینگ در آینده چگونه نسل ما درک. کسانی که ما را تحمل وزن جدی وظیفه. و در دموکراسی ما که مسئولیت بر عهده دفتر نخست وزیر است. نخست وزیر باید همیشه آگاه از مفاهیم کلمات خود را و اعلامیه در کشور ما امنیت و همچنین استراتژیک و ارضی و منافع و” مانموهان سینگ گفت.

روز جمعه در یک نشست PM مودی گفته بود: “نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هیچ یک از پست های ما اسیر”.

کنگره تصرف در بیانیه و سوال که آیا نخست وزیر به معنای سرزمین های هندی شده بود واگذار به چین است. دفتر نخستوزیر گفت: تلاش شد در حال ساخته شده را به یک “بازیگوش تفسیر” به ساعت مودی اظهارات.

“نخست وزیر مشاهدات بود که هیچ چینی حضور در کنار ما از لاک مربوط به وضعیت به عنوان یک نتیجه از شجاعت نیروهای مسلح ما. فداکاریهای سربازان 16 بیهار هنگ خنثی تلاش از طرف چینی برای احداث سازه ها و همچنین پاک اقدام به تجاوز در این نقطه از لاک در آن روز” دولت گفت.

مانموهان سینگ گفت: چین بود گستاخی و به طور غیر قانونی به دنبال ادعا می کنند بخش هایی از سرزمین های هندی مانند Galwan دره و Pangong Tso دریاچه با ارتکاب چندین تهاجم از آوریل. “ما نمی تواند و نمی خواهد cowed پایین با تهدید و ارعاب و نه اجازه سازش با ما تمامیت ارضی. نخست وزیر نمی تواند اجازه می دهد آنها را به استفاده از کلمات خود را به عنوان دفاع از موقعیت خود را و باید اطمینان حاصل شود که تمام ارگان های دولت با هم کار کنند برای مقابله با این بحران و جلوگیری از افزایش بیشتر,” او گفت:.

“این لحظه ای است که در آن ما باید ایستاده با هم به عنوان یک ملت می شود و ایران در پاسخ ما به این بی پروایی نشان دادن تهدید. یادآوری می کنیم این دولت که دروغ است و هیچ جایگزینی برای دیپلماسی یا قاطع رهبری است. حقیقت را نمی توان سرکوب با داشتن نرم متحدان اسپوت, آرامش, اما اظهارات نادرست گفت:” دو بار نخست وزیر ظاهر می شود برای اشاره به رهبران سیاسی که در ستایش PM مودی را ایستاده در همه نشست.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de