ساعت مودی محبوبیت Soars بودن جلو و مرکز COVID-19 تلاش

PM Modi's Popularity Soars For Being Front And Centre Of COVID-19 Effort

ساعت مودی ساخته شده است که به طور منظم تلویزیونی ظاهر, درخواست برای ملت همکاری در نبرد ویروس

نخست وزیر نارندرا پاسخ به این کشور را افزایش coronavirus بیماری همه گیر ممکن است کمک به او را در راه رفتن به دور صدمه ندیده از یک میزبان از سیاسی و مشکلات اقتصادی که hounded دولت خود را تنها چند ماه پیش.

خود را تصویب امتیاز در آوریل 21 83 درصد از 76 درصد در ژانویه 7, با توجه به صبح مشورت ایالات متحده بر اساس بررسی و پژوهش استوار است. جداگانه بررسی سرپرستان-CVoter Covid-19 ردیاب نیز نشان داد که اعتماد به رهبری او شروع به پریدن کرد به 93.5 درصد از مارس 21 از 76.8% در 25 مارس.

در اوایل ماه مارس فقط به عنوان تعدادی از مردم با Covid-19 شروع به افزایش PM مودی بود و ریاست بیش از یک اقتصاد مجموعه به گسترش در کمترین سرعت در بیش از یک دهه یکی از بزرگترین بانک شکست, شورش در خیابان های دهلی نو و ماه پایدار تظاهرات خیابانی علیه یک دین جدید بر اساس قانون تابعیت.

این مسائل به نظر می رسد به فراموشی سپرده شده اند در حال حاضر به عنوان ساعت مودی قرار داده است خود را در جلو و مرکز این کشور در مبارزه با ویروس و تقویت تصویر خود را به عنوان یک رهبر جهانی توسط امیدوار کننده برای کمک به کشورهای دیگر با دارو مانند بسیار به کرات هیدروکسی کلروکین. تظاهرات خیابانی را پژمرده دور در میان سراسر کشور مستند به عنوان انتقاد از دولت خود را از دست داده و اقتصاد با حتی احزاب مخالف با تمرکز بر مبارزه با ویروس.

اما نبرد برای حفظ این برچسب از محبوب ترین هند رهبر است که هنوز هم به احتمال زیاد یک کار دشوار برای PM مودی در زمانی که میلیون ها نفر خود را از دست دادهاند مشاغل و کسب و کارهای کوچک توقیف شده اند در یکی از دقیق ترین خاموش شدن ناگهانی. تا کنون کندتر عفونت رای-که ویروس کارشناسان می گویند ممکن است نقاب پایین تست اعداد — و یک موجود مرگ و میر در کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم به دست آورده اند او را ستایش.

“به عنوان رهبر با بزرگترین بلند گو حرف زدن چالاک ترین سازمان های سیاسی و حمایت کامل از دولت و ماشین آلات مودی بدون شک استفاده از بحران به عنوان یک راه برای تحکیم موقعیت او خود را در حالی که همچنین سنجاق کردن مقصر اقتصادی هند وای این ویروس گفت:” میلان right to rebel, مدیر و عضو ارشد در جنوب آسیا برنامه در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی.

“سیاست در هند است که در یک حالت به حالت تعلیق در انیمیشن — که در خلاء مودی رهبری تبدیل شده است و حتی بیشتر قابل مشاهده است در حالی که این مرکز با استفاده از این بحران بیشتر به تمرکز قدرت تصمیم گیری,” Mr right to rebel گفت.

سخنگوی دولت K. S. Dhatwalia نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظرات برای این داستان.

افزایش محبوبیت

هند شده است تحت سختگیرانه در سراسر کشور مستند از مارس 25, حتی اگر برخی از محدودیت ها کاسته شد در آوریل 20 به کشاورزان اجازه می دهد و برخی از صنایع به از سرگیری عملیات در مناطق روستایی و در مناطق که عاری از عفونت.

این کشور گزارش شده بود 31,360 عفونت از جمله 1,008 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

40 روز اقامت اجباری در خانه برای تقریبا همه از این کشور 1.3 میلیارد نفر — در محل تا زمانی که ممکن است 3-دارای فلج فعالیت های کسب و کار و قرار دادن یک درب در مصرف ستون فقرات اقتصاد است که می تواند به عنوان برای اولین سال انقباض در بیش از چهار دهه است.

اما از طریق آن همه ساعت مودی که به عنوان نخست وزیر هرگز خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی ساخته شده است که به طور منظم تلویزیونی ظاهر, درخواست برای ملت همکاری در ویروس نبرد و ضمن تشکر از شهروندان برای خود نظم و انضباط و شکیبایی در طول مستند.

جاده پیش رو

مبارزه با افزایش عفونت ممکن است سکوت مخالفان و تحت فشار قرار دادند PM مودی چالش های بسیاری را پشت سوز اما مسیر پیش رو خاص کمتر است.

زمانی که این کشور در نهایت قادر به خروج از آن مستند, نخست وزیر خواهد شد سوال در مورد یک استراتژی برای کمک به اقتصاد دوباره روی پای خود گفت: Sandeep بنارس یک دانشمند علوم سیاسی و طرفدار معاونت در جین در دانشگاه بنگلور.”پاسخ به سوالات خواهد بود فشارسنج برای اندازه گیری موفقیت فعلی رهبری است.”

مخالفان اصلی حزب کنگره می گوید آن است که انتظار برای ویروس ترس به آباته قبل از آن قرار می دهد PM مودی به آزمون. همه گیر می سازد سیاسی بسیج دشوار است گفت: Manish Tewari سخنگوی حزب کنگره. “هیچ چیز دیگری تمرکز ذهن بیش از امکان نامرئی و کمین مرگ بود آن را در یک دستگیره یا یک آینه است.”

شده است وجود دارد محدود مخالفت دیگر احزاب سیاسی نیز اگر چه دولت شکایت کرده اند که دولت فدرال محصور امور مالی حتی به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن منابع مالی برای مقیاس کردن زیرساخت های پزشکی خود را.

و تظاهرات که لرزاند هند خیابان تا زمانی که درست قبل از گسترش ویروس و پس از آن مستند نیز هنوز نهفته.

“تظاهرات به پایان خواهد رسید” گفت: Muzakkir زما خان یک وکیل بود که در بخشی از تظاهرات علیه دولت جدید قانون تابعیت. “استفاده از ابراز نظر ما ممکن است, اما, باید برای تغییر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im