ساعت مودی را نگه دارید بیش از کارگران مهاجر ممکن است لغزش For 1st Time: گزارش

PM Modi's Hold Over Migrant Workers May Be Slipping For 1st Time: Report

Coronavirus: کارگران مهاجر نشستن در بانک ها از رودخانه Yamuna در دهلی نو

برای اولین بار پس از نارندرا نخست وزیر جاروب به قدرت شش سال پیش علائم ظهور که خود را به ظاهر ایثار برگزاری بیش سپاه از کارگران مهاجر ممکن است لغزش.

بیش از دو ماه گذشته گزارش ریخت و در از سراسر کشور در مورد درد و رنج کسانی را که از دست داده و درآمد خود را تقریبا یک شبه که ساعت مودی اعلام کرد در سراسر کشور مستند. در حال حاضر خشم شروع به سطح کلیدی متحده در یک رهبر است که فقط در سال گذشته برنده دوره دوم خود در دفتر با یک جارو اکثریت.

“چرا او را رها کنند؟” Jammun Jha یک کارخانه نساجی کارگر که از دست رفته کار خود را در Noida خواسته از ساعت مودی. 50 سال تا به حال شده است در تلاش برای دریافت در یک اتوبوس به روستای خود در مارس 29, برخی از 1200 کیلومتری در بیهار.

“این مودی دولت را بسیار کمی برای ما در این زمان گفت:” Jha که رای دادند برای Bharatiya Janata Party سال گذشته است. “همانا افرادی که دچار مثل من را به یاد داشته باشید آنچه که ما تا به حال از طریق زمانی که ما رای بعدی.”

7c9mb4ec

کارگران مهاجر را تشکیل می دهند نزدیک به یک پنجم نیروی کار هند

تا کنون تغییر احساسات عمدتا موردی: معتبر نظرسنجی ها شنود گذاشته اند دیدگاه های بیش از 100 میلیون کارگران مهاجر در هند زندگی می کنند. ساعت مودی برد بالا تصویب رتبه بندی خود را برای دست زدن به ویروس و او را حفظ جامد اکثریت در مجلس ملی ضعیف اپوزیسیون باقی می ماند تا حد زیادی بی اثر و او نیازی به تماس با یک انتخابات عمومی تا 2024.

اما گسترده تر تغییر در نگرش در میان رای دهندگان مانند Jha خطری در دولت انتخابات بیش از 12 ماه آینده که می تواند شروع به ساییده شدن بی جی پی به رهبری ائتلاف قدرت در مجلس سنا. این مستند تا حد زیادی موفق به جلوگیری از ویروس در شهرهای بزرگ مانند بمبئی و دهلی و بیکاری طولانی مدت شروع به افزایش تنش است.

اولین آزمون PM مودی خواهد آمد در ماه نوامبر در ایالت بیهار در کشور بزرگترین منبع مهاجر کار است که در حال حاضر حکومت ائتلافی که شامل BJP. به عنوان یکی از هند را فقیر و پرجمعیت ترین ایالت این شهر همچنین دارای آستین ، اهمیت به عنوان یک سیاسی bellwether.

9u1qcfe8

Jammun Jha و همسرش نشستن در یک ترمینال اتوبوس در گریتر نیدا, Uttar Pradesh

“خیلی زود است برای گفتن اینکه آیا یا نه این تاثیر نخست وزیر مودی سیاسی و اقبال” گفت: Akhil Bery جنوب آسیا و تحلیلگر در خطر مشاوره گروه اوراسیا گفت: از طریق ایمیل. “وجود دارد بالقوه برای این به تاثیر منفی بیهار انتخابات – اگر اپوزیسیون قادر به گرد هم می آیند دوباره.”

لگد زدن بی جی پی انتخابات در بیهار در یکشنبه, صفحه اصلی, وزیر Amit Shah – ساعت مودی دست راست – نشانه های حزب حاکم حساس بود به انتقاد از آن درمان کارگران مهاجر. در حالی که پیش بینی دولت خواهد بود بازگشت و با اکثریت دو-سوم آقای شاه خواست آنها را به چشم پوشی از رهبران اپوزیسیون که انتقاد PM مودی پاسخ.

“شما باید فاصله خود را از این مذاکرات به ویژه کارگران مهاجر” آقای شاه گفت. “به یاد داشته باشید کل کشور قدردانی شما.”

2mi4gedg

کارگران مهاجر و خانواده های آنها مدیره اتوبوس در دهلی نو در مارس 28.

این کارگران را تا حدود یک پنجم از هند نیروی کار ساختمان آن در شهرستانها و در حال اجرا آن کارخانه است. خود را در غم و اندوه شده است ثابت پس زمینه از کشور coronavirus پاسخ از مودی اعلام کرد یک مستند از مارس 25 با فقط چهار ساعت متوجه ترک بسیاری از رشته بدون نقد و حمایت از مقامات محلی.

یک سیاست قدم اشتباه که ممکن است صدمه دیده است دولت در مکان هایی مانند بحار شد یک برنامه برای استفاده از قطار ویژه به کشتی کارگران, صفحه اصلی شهرها به روستاها. آن آغاز شده و تنها یک ماه به این مستند شده است و فرو رفته در هرج و مرج و تراژدی.

بسیاری از مردم تا به حال هیچ چاره ای جز به راه رفتن و یا چرخه صدها کیلومتر کشیدن توشه و حمل کودکان در شانه های خود را. یکی از جان گذشته, گروه, سفر به داخل حفره میکسر سیمان. صدها نفر جان خود را از دست در راه از گرسنگی و حوادث از جمله یک گروه از کارگران مهاجر راه رفتن در امتداد خطوط راه آهن که خوابش برد و اجرا شد بیش از یک قطار.

1u3j217c

کارگران مهاجر صبر کنید در یک اتوبوس در بانک ها از رودخانه Yamuna در حالی که در حال انتقال به یک پناهگاه در دهلی نو در 15 آوریل.

“این مهاجران استفاده می شود به صحبت می کنند به شدت از مودی اما در حال حاضر آنها بسیار مهم از او گفت:” Shaibal گوپتا یک اقتصاددان و بنیانگذار آسیایی, توسعه موسسه تحقیقاتی در ایالت بیهار در یک سازمان غیر انتفاعی است که دارای تخصص در اقتصاد و سیاست و توسعه است. نارضایتی خود را در “raw deal” آنها دریافت شده از دولت خواهد شد تاثیر بر انتخابات در بیهار او گفت: “آنها رای خواهد داد در برابر مودی حزب و ائتلاف او شریک است.”

وجود دارد در حال حاضر شیوع ناآرامی های اجتماعی است. در شهر سورات در ساعت مودی در ایالت گجرات پلیس مقهور قهر کارگران با گاز اشک آور در پنج جداگانه درگیری در آوریل و مه به عنوان شهروندان خواستار دولت ترتیب قطار برای کمک به آنها را به بازگشت به روستاها.

برای آن بخش حزب حاکم را نمی بینم هر گونه سوء سیاسی تاثیر است.

“بیشترین مهاجر کار تصمیم به حرکت می کند زمانی که مستند تمدید شد و برخی از حوادث بودند در واقع غم انگیز گفت:” سخنگوی Shahnawaz حسین توسط تلفن. “اما دولت به سرعت نقل مکان کرد و نشان داد که آن را برای آنها مراقبت و متعهد شد به خوب بودن خود را,” او گفت:.

حزب مخالف اصلی تا کنون شکست خورده برای به دست گرفتن لحظه ای سیاسی با وجود آن سخت انتقاد از دولت است. کنگره سخنگوی Manish Tewari گفت: نگرش مودی دولت نسبت به کارگران روشن بود: “شما را شکست مستند در حال حاضر رفتن به جهنم است.’ هیچ چیز دیگری می تواند خود را توضیح دهد brutalization.”

h6kk669g

یک سرپناه موقت در Yamuna مجموعه ورزشی در دهلی نو در 15 آوریل.

محافظت توسط اتحادیه ها و سیاستمداران مهاجران اغلب در رحمت خود را به کارفرمایان برای دستمزد و مزایا در صنایع پارچه و لباس و ساخت و ساز. آنها به تلاش برای دسترسی به $277 میلیارد بسته حمایتی اعلام شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman که وعده داده شده اعتباری ارزان قیمت به کشاورزان انتقال مستقیم پول به فقرا و دسترسی آسان تر به مواد غذایی امنیت برنامه.

Kishen Kumar Sharma, 28, که فلج از کمر به پایین پس از یک حادثه شد تحت درمان در دهلی بیمارستان تا شیوع ویروس قرار داده و کشور را به سیستم پزشکی در red alert. درمان خود را متوقف و هر دو برادر خود را از دست شغل خود را و آنها انداخته بودند خود را اجاره اتاق و مجبور به زندگی در جاده ها برای یک هفته.

“حتی حیوانات درمان بهتر” آقای شارما گفت که او تحت فشار قرار دادند صندلی چرخدار خود در امتداد بزرگراه در تلاش برای پوشش 800 کیلومتر به روستای خود در شمال ایالت اوتار پرادش در حالی که اعضای خانواده اش با او راه می رفت.

“ساعت مودی است صحبت شده اما دولت او هیچ چیز برای ما در طول این بحران” او گفت:. “من رای دادند برای BJP اما دفعه بعد من نخواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im