ساعت مودی تهمت بحث در مورد هند و چین مرز تنش جورج فلوید تظاهرات

PM Modi, Trump Discuss India-China Border Tension, George Floyd Protests

ساعت نارندرا مودی و رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در تلفن امروز دولت گفت:

دهلی نو:

نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز در مورد هند و چین مرز تنش و مدنی اختلال در آمریکا بیش از مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در میان مسائل دیگر دولت در بیانیه ای گفت.

آقای ترامپ دعوت PM مودی به گروه هفت و یا G7 اجلاس سران آمریکا در بیانیه ای گفت:. “رئیس جمهور تهمت و… منتقل تمایل خود را به گسترش ambit از فراتر از گروه بندی های موجود در, عضویت شامل مهم دیگر کشورها از جمله هند” دولت گفت.

“نخست وزیر مودی ابراز نگرانی در مورد در حال انجام مدنی اختلال در آمریکا منتقل و بهترین آرزوهای خود را به صورت اولیه قطعنامه از وضعیت” بیانیه ای گفت:.

این بیانیه نمی دهد جزئیات آنچه رهبران دو کشور مورد بحث و بررسی در مورد بن بست بین ارتش های هند و چین در نزدیکی شرق لاداخ. آمریکا روز دوشنبه گفته بود که “بسیار نگران” توسط چینی علیه هند در امتداد خط کنترل واقعی.

“من به شدت اصرار چین احترام به هنجارها و استفاده از دیپلماسی و مکانیسم های موجود برای حل و فصل آن مرز سوالات با هند گفت:” الیوت انگل رئیس مجلس نمایندگان آمریکا کمیته امور خارجی.

رهبران دو کشور همچنین در مورد “مسائل موضعی مانند COVID-19 وضعیت در این دو کشور و… و نیاز به اصلاحات در سازمان جهانی بهداشت” ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو