ساعت مودی به سرب آنلاین یوگا, روز, رویداد, هیچ تجمع جرم در این زمان

ساعت مودی است خواست مردم را به رعایت بین المللی یوگا در شب از محدوده خانه های خود را (فایل)دهلی نو: نخست وزیر

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
PM Modi To Lead Online Yoga Day Event, No Mass Gatherings This Time

ساعت مودی است خواست مردم را به رعایت بین المللی یوگا در شب از محدوده خانه های خود را (فایل)

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی ارائه خواهد شد یک پیام به ملت و شرکت در یک رویداد بین المللی یوگا, روز آنلاین به مناسبت تنظیم شده است مشخص شده در رسانه های دیجیتال, سیستم عامل, بدون تجمع جمعی این بار در سایه COVID-19 بیماری همه گیر.

برای اولین بار پس از آن برقرار شد در ژوئن 21, 2015 همزمان با انقلاب تابستانی هر سال ریاضت بعد خواهد رفت دیجیتال. موضوع امسال "یوگا در خانه و یوگا با خانواده".

ساعت مودی آدرس کشور در 6:40 am ملی پخش Doordarshan آغاز خواهد شد و این روز برنامه ویژه ای در 6:15 am منابع دولت گفت.

"با توجه به زمان اورژانس بهداشت جهانی با توجه به COVID-19 شیوع تمرکز در این سال کمتر است در چنین جشن ها و بیشتر بر مردم انجام یوگا در خانه های مربوطه با مشارکت تمام اعضای خانواده" وزارت آیورودا و یوگا و Naturopathy Unani Siddha و هومیوپاتی و یا AYUSH گفت.

ساعت مودی در روز پنج شنبه تا به حال خواست مردم در یک پیام ویدئویی به رعایت بعد از محدوده خانه های خود را با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

"همه ما می دانیم که تا به حال در هیچ کجای جهان که قادر به توسعه یک واکسن برای COVID-19 یا coronavirus. به همین دلیل است که در حال حاضر تنها یک ایمنی قوی می تواند به عنوان یک سپر محافظ و یا یک محافظ برای ما و اعضای خانواده... یوگا است که ما دوست مورد اعتماد در ساختمان این سپر محافظ (ایمنی)," او گفت:.

به عنوان عمل بوده است در روز بین المللی یوگا مشاهدات نخست وزیر پیام خواهد شد و پس از یک تظاهرات زندگی می کنند از یک 45 دقیقه ای مشترک یوگا پروتکل (CYP) توسط یک تیم از Morarji دسای موسسه ملی یوگا.

به CYP مته طراحی شده است نگه داشتن در ذهن مردم از گروه های سنی مختلف و متنوع جنبه های زندگی, وزارت گفته بود در آن بیانیه است.

"یوگا است یافت می شود به خصوص مربوطه در این وضعیت همه گیر از آن عمل منجر به هر دو جسمی و روانی و افزایش توانایی فرد برای مبارزه با بیماری" آن را گفت.

یوگا برنامه های در حال organaised در سراسر جهان توسط ماموریت های هند هر سال اما در این سال متفاوت خواهد بود. ماموریت های مختلفی در حال سازماندهی دیجیتال حوادث به مناسبت.

هزاران نفر از علاقه مندان به یوگا در تگزاس و مجاور ایالات متحده همه را به رول از تشک خود در ایمنی از خانه های خود را با تحسین yoga guru Baba Ramdev در livestream به مناسبت روز بین المللی یوگا, خبرگزاری PTI گزارش شده است.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب