ساعت مودی واریز Weibo. چرا آن را سخت به حذف پست خود

PM Modi Quits Weibo. Why It Was Hard To Delete His Posts

نارندرا نخست وزیر بود 2,44,000 followers on Weibo (فایل)

دهلی نو:

پس از 59 چینی برنامه مسدود شد توسط دولت نخست وزیر نارندرا Weibo حساب خالی رفت در روز چهارشنبه. PM مشخصات عکس نوشته ها و نظرات حذف شده اند از توییتر مانند حساب اما بعد از عقب و جلو.

منابع گفت PM مودی به حال 115 پست در Weibo که تا به حال به صورت دستی حذف به دلیل یک روش پیچیده برای حساب های VIP در چین بزرگترین سایت میکروبلاگینگ.

یک فرایند رسمی آغاز شد, منابع گفت. “به دلایل بهترین و شناخته شده به چینی بزرگ وجود دارد تاخیر در اعطای این اساسی اجازه” به آنها اضافه شده است.

دو پست می تواند هنوز هم نمی تواند حذف شود چرا که آنها برجسته PM مودی عکس با رئیس جمهور چین. چینی برنامه می تواند حذف عکس از رئیس جمهور خود به راحتی و گفت: منابع.

Weibo نمی کند و اجازه می دهد تا به کاربران برای حذف حساب های خود را خود را. تنها پلت فرم می توانید یک حساب کاربری. به عنوان برای پست های هر کدام از این باز شود و به صورت دستی حذف شده است.

نخست وزیر پیوست Weibo در 2015 فقط قبل از سفر به چین و تا به حال یک حساب تایید شده با 2,44,000 پیروان. او با استفاده از این حساب به آرزو چین در روز تولد خود را در ژوئن 15, اما در این سال به آن دست پس از بدترین تشدید درگیری ها در مرز است. 20 سربازان هندی کشته شدند در عمل در یک کشنده برخورد با سربازان چینی در Galwan دره رودخانه در Ladakh.

Infinite, WeChat, UC Browser و Cam Scanner در میان برنامه های چینی که مسدود شده توسط دولت در روز دوشنبه بر اساس که آنها را “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

وزارت فناوری اطلاعات گفت: آن را دریافت کرده بود شکایت بسیاری از منابع مختلف از نقض داده ها و همچنین با اشاره به گزارش در مورد سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه در دسترس است بر روی آندروید و iOS سیستم عامل برای سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال کاربران” اطلاعات در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند.

Infinite هند می گوید آن است که در روند مطابق با دولت و اظهار داشت که آن را تا به حال به اشتراک گذاشته نمی شود اطلاعات از کاربران با هر دولت خارجی از جمله چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im