ساعت مودی میاد متحده برای “نقش فعال” در Coronavirus مبارزه

ساعت نارندرا مودی خطاب کشور امروز در ماهانه رادیو pogramme Mann ki Baat.

دهلی نو:

جنگ علیه COVID-19 همه گیر تبدیل شده است به یک جنبش مردمی در این کشور و مردم در حال افزایش است به این مناسبت به یکدیگر کمک نخست وزیر نارندرا مودی ، این “مردم محور” مبارزه با ویروس خواهد بود “قابل بحث در آینده”, او گفت:, و اضافه کرد “من تعظیم کردن به همه شما”. نخست وزیر همچنین اذعان کرد که سهم دولت گفت: “آنها نقش بسیار فعالی داشتند”.

“شهر یا یک روستا در همه جا می بینیم افراد درگیر در مبارزه با این بیماری همه گیر. در حالی که برخی از آنها تغذیه ضعیف و دیگران در حال فروش زمین برای جمع آوری پول برای این مبارزه و در عین حال دیگران کمک حقوق بازنشستگی خود را در” PM مودی گفت: در ماهانه خود را, رادیو, آدرس Mann ki Baat امروز.

این کشور تا کنون ثبت شده 1,990 coronavirus موارد در 24 ساعت گذشته – بزرگترین تک-بعد سنبله تا کنون – در نظر گرفتن مجموع به 26,496 از این 824 بیماران فوت کرده اند داده ها از اتحادیه های وزارت بهداشت نشان می دهد.

در مارس 14, نخست وزیر اعلام کرده بود یک فرمت از مستند. در این مناسبت او نیز مورد تحسین مردم “خویشتن توبه و طلب بخشایش و ایثار”.

او همچنین روشن ساخته است که دولت تا به حال فشرده برای گسترش مستند.

“دولت در دولت این کشور را نیز در عمل با مسئولیت های بزرگ در مدیریت این وضعیت دور ساعت… من بوده است و در ادامه با ایالات متحده در مورد نحوه مبارزه با کرونا باید پیشرفت در هند. هر کس پیشنهاد کرده است که این مستند را باید ادامه داد. بسیاری از ایالت ها در واقع در حال حاضر تصمیم گرفت و اعلام کرد به ادامه مستند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو