ساعت مودی در “خلق و خوی خوب” بیش از مرز ردیف با چین: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

PM Modi Not In 'Good Mood' Over Border Row With China: Donald Trump

یک روز رئیس جمهور ارائه شده برای میانجیگری بین هند و چین است. (فایل)

واشنگتن:

تکرار پیشنهاد خود برای میانجیگری در درگیریهای مرزی بین هند و چین, آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او با صحبت PM نارندرا مودی در مورد “جنگ بزرگ” و تأکید کرد که نخست وزیر هند در یک “خلق و خوی خوب” بیش از آخرین شعله ور شدن یو پی اس بین دو کشور.

صحبت با خبرنگاران در دفتر بیضی شکل کاخ سفید روز پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “جنگ بزرگ” که قرار بود بین هند و چین است.

“من می خواهم خود را نخست وزیر بسیاری است. او یک نجیب زاده” رئیس جمهور گفت:.

“باید در یک درگیری …هند و چین است. دو کشور با 1.4 میلیارد نفر (هر). دو کشور با بسیار قدرتمند جهان ، هند خوشحال است و احتمالا چین خوشحال است او گفت:” وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد وضعیت مرز بین هند و چین است.

“من می توانم به شما بگویم; من صحبت می کنند به نخست وزیر مودی. او در خلق و خوی خوب در مورد آنچه در جریان است با چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

یک روز رئیس جمهور ارائه شده برای میانجیگری بین هند و چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت: در یک صدای جیر جیر که او “آماده, مایل و قادر به واسطه” بین دو کشور.

در پاسخ به یک سوال در صدای جیر جیر خود را تهمت پیشنهاد خود را تکرار کرد و گفت اگر برای کمک به نام “من را که (واسطه). اگر آنها فکر می کردند این کمک خواهد کرد” مورد “میانجیگری و یا حکمیت من می خواهم به انجام است که” او گفت:.
هند روز چهارشنبه گفت: آن مشغول بود با چین به حل و فصل مسالمت آمیز مرز ردیف در یک دقت گردد در واکنش به تهمت”s ارائه به حکمیت بین دو غول به حل و فصل آنها چندین دهه اختلاف است.

“ما درگیر با طرف چینی به صورت مسالمت آمیز حل و فصل آن” امور خارجی سخنگوی وزارت Anurag Srivastava گفت: پاسخ به رگبار سوال در آنلاین رسانه های توجیهی.

در حالی که وزارت خارجه چین است و در عین حال در واکنش به تهمت”s جیر جیر که به نظر می رسد که گرفتار پکن با تعجب یک op-ed در روزنامه دولتی گلوبال تایمز گفت: دو کشور نیست و نیاز به چنین کمک از رئیس جمهور ایالات متحده.

“آخرین اختلاف می تواند حل شود به صورت دوطرفه با چین و هند است. دو کشور باید حفظ هشدار آمریکا که سوء استفاده از هر فرصتی برای ایجاد امواج است که خطر انداختن صلح و نظم” آن را گفت.

در پکن چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: هر دو کشور چین و هند باید ساز و کارهای مناسب و کانال های ارتباطی برای حل و فصل مسائل از طریق گفت و گو و مشاوره.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ارائه شده برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر موضوع یک پیشنهاد که رد شد, New Delhi.

وضعیت در شرق لاداخ رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در شب مه 5 که ریخته را به روز بعد قبل از اینکه دو طرف توافق کردند که به “خلاص” پس از یک جلسه در سطح محلی و فرماندهان.

بیش از 100 هندی و چینی سربازان زخمی در خشونت است. این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>