ساعت مودی می پرسد متحده برای طرح در مرحله بعدی مستند: 10 امتیاز

مستند خروج از طرح: این 5 جلسه بین ساعت و وزرای ارشد پس از مستند آغاز شد.(فایل)

برجسته

 • بحث را حول یک برنامه برای زندگی پس از مارس 17
 • این دیدار با مجموعه ای برای شروع در 3 بعد از ظهر خواهد رفت “تا رسیدگی ادامه”
 • بحران برای هزاران نفر از مهاجران نیز یک کلید دستور کار

دهلی نو: مرکزی بسته اقتصادی برای جبران از دست دادن درآمد در طول مستند به مبارزه با کروناویروس و استقلال در رنگ-برنامه نویسی ویروس-آمار مناطق دو کلید مطالبات متحده در 6 ساعت ویدئو کنفرانس با نخست وزیر نارندرا مودی امروز. ساعت مودی است به آنها اطمینان داد که این مرکز به دنبال راه هایی برای باز کردن اقتصاد “شهادت” ، در این نشست — برگزار شد به تمرکز بر روی زندگی پس از مارس 17, زمانی که مستند در سراسر کشور برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به — PM مودی گفت که دولت “تصمیم گرفت به دعوت رئیس جمهور صحبت می کنند” قبل از “نظر نمایش” گرفته شده است بر این موضوع. چندین ایالت از جمله پنجاب و آسام خواسته اند برای گسترش مستند. دیگران مانند تامیل نادو و Telangana خواسته است که راه آهن و ترافیک هوایی نمی شود آغاز شده است. بنگال وزیر Mamata بانرجی درگیر در یک چهره با این مرکز را متهم کرد که در آن از تبعیض و بازی سیاست است.

در اینجا این است که خود را در ده نقطه cheat sheet در این داستان:

 1. نارندرا نخست وزیر اشاره کرد که که آن را برخی از زمان برای دریافت واکسن گفت: “من درخواست شما همه برای به اشتراک گذاشتن با من 15th ممکن است یک استراتژی گسترده ای در چگونه هر یک از شما می خواهید برای مقابله با مستند رژیم در کشورهای خاص. من می خواهم متحده برای ایجاد یک طرح در مورد چگونگی برخورد با تفاوت های ظریف مختلف در طول و پس از کاهش تدریجی از مستند.”

 2. “ما باید دو برابر چالش – به منظور کاهش نرخ انتقال این بیماری و افزایش فعالیت عمومی پیوستن به تمام دستورالعمل” نخست وزیر گفت. “ما در حال حاضر منطقی نشانه ای روشن به عنوان جغرافیایی گسترش این بیماری همه گیر… تلاش باید برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 به مناطق روستایی,” او اضافه شده است.

 3. تمام متحده نگرانی در مورد کارگران مهاجر رشته به دلیل مستند از ماه مارس رسید. حتی پس از قطار ویژه آغاز شده به آنها را به خانه ناامیدی به پایان رسیده است برای بسیاری از. ساعت مودی گفت: در حالی که دولت در تلاش بودند برای همه به ماندن در جایی که آنها هستند, برخی از تصمیمات به حال به تغییر به دلیل آن بود که “طبیعت انسان” می خواهم به خانه بروم.

 4. پنج کشور — از جمله پنجاب و آسام — خواسته اند برای گسترش مستند. پنجاب Amarinder سینگ گفت: “من موقعیت بسیار قوی است. ما باید مستند. ما باید قوی و مستند. من اطمینان خواهد داد حکومت نظامی”. در مورد درجه بندی خروج از این مستند بر اساس قرمز و نارنجی و سبز مناطق ادارات دولتی باید مجاز به تصمیم گیری که در آن محدودیت می کاسته است.

 5. ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفت: هر گونه تصمیم گیری در این مستند باید در نظر گرفته شود “با احتیاط” با اشاره به عود ویروس در چین در ووهان و پیش بینی های که در هند ممکن است اوج در ماه ژوئن یا جولای. ماهاراشترا دارای بیشترین تعداد از موارد در کشور وجود دارد و دلهره که از سرگیری فعالیت های اقتصادی مطرح می تواند خطرات جدید است.

 6. دهلی وزیر, Arvind Kejriwal که بارها کشیده شده با توجه به از دست دادن درآمد برای دولت شهر گفت: فعالیت های اقتصادی باید از سر در پایتخت به جز در coronavirus مهار مناطق که در سخت مستند به بررسی گسترش ویروس.

 7. بنگال را Mamata بانرجی یکی از اولین رئیس جمهور صحبت می کنند و گزارش شده که با حمله به مرکز و گفت “با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای” برای بازی سیاست است. “این است که زمان برای انجام سیاست نمی ارعاب و تهدید فدرال ساختار” بنگال وزیر گفت.

 8. تامیل نادو وزیر E Palanisami و Telangana را Jagan موهان ردی خواسته PM مودی نه به از سرگیری پرواز و قطار در این ماه. تامیل نادو است و این کشور در جایگاه چهارم coronavirus موارد است. با Telangana تعداد هنوز به لمس 1,200 آقای ردی پیشنهاد کرد که این مهم به بازگشایی بازارهای کشاورزی, حمل و نقل عمومی و بازارها و مراکز خرید با برخی از محدودیت ها برای احیای اقتصاد است.

 9. کرالا وزیر Pinarayi Vijayan توصیه می شود که راه آهن و جاده و ترافیک هوایی اجازه داده می شود با محدودیت و مترو سفر اجازه داده می شود در حداقل قسمت های آسیب دیده از دولت است. “دولت باید با توجه کافی و انعطاف پذیری اجازه می دهد تا حمل و نقل عمومی منوط به ویروس پروتکل” آقای Vijayan گفت.

 10. هر چند تعداد موارد نشان داد که بزرگترین جهش در دوشنبه هند نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته بهبود نرخ 31 درصد است. صبح امروز تعدادی از coronavirus بیماران است 67,152 با 4,213 موارد جدید در 24 ساعت گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de