ساعت مودی اعلام کرد Rs 20 Lakh کرور بسته و مستند 4

مالی بسته بندی: بسته خواهد شد تمرکز بر روی زمین کار نقدینگی و قانون PM مودی گفت:

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته اقتصادی برای آنچه که او به نام “Aatma Nirbhar بهارات Abhiyan” یا ماموریت متکی هند به جزر و مد بیش از coronavirus بحران است. بیان کرد که هند نمی تواند کنترل شده توسط ویروس, او همچنین اعلام کرد “مستند 4” پس از مه 17 خواهد بود که “کاملا متفاوت” با قوانین جدید.

“جزئیات مستند 4 به اشتراک گذاشته خواهد شد پس از پیشنهاد از متحده قبل از مارس 18,” ساعت مودی گفت: پرداختن به این کشور برای سومین بار از او اعلام کرد در مجموع مستند در اواخر ماه مارس است.

“تاج با ما خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی اما زندگی ما نمی تواند در اطراف آن است. ما را به پوشیدن ماسک, ما را دنبال کنید doh gaj دوری (شش فوت فاصله) اما ما نمی خواهد اجازه دهید ما تمرکز ولگرد” او تاکید کرد که نشان می دهد عمده تسهیلات پس از مارس 17.

ویژه اقتصادی بسته خواهد بود جزء اصلی از “آتما-Nirbhar بهارات (متکی هند)” او گفت: صحبت کردن در مورد تبدیل بحران به فرصت است.

تصمیم اخیر بانک مرکزی هند همراه با امروز بسته مالی را به رقم به حدود تومان 20 lakh کرور گفت: نزدیک به 10 درصد از هند-تولید ناخالص داخلی.

“این بسته برای مهاجران و کشاورزان که کار را برای این کشور روز و شب بدون توجه به شرایط” نخست وزیر گفت.

“بسته خواهد شد تمرکز بر روی زمین کار نقدینگی و قانون; این کمک خواهد کرد که کسب و کار کوچک کارگران و کشاورزان” از ظ گفت. “آن را به تمرکز بر رفاه کارگران مهاجر بیش از حد.”

این بسته را تهیه کردن به بخش های مختلف از جمله کلبه صنعت MSMEs (میکرو, شرکت های کوچک و متوسط) طبقه متوسط و صنایع, در میان دیگران.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman خواهد جزئیات خطوط بسته بندی از فردا, در روزهای آینده گفت PM.

صحبت در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس PM مودی گفت: “یک ویروس زده جهان ما هرگز دیده یا شنیده بحران بود.”

تنها راه برای هند به پیروزی بیش از بحران بود و به “تقویت عزم ما به طوری که ما حل و فصل است و حتی بیشتر از این بحران است.”

او گفت: هند باید متوجه پتانسیل خود را به عنوان بازیکن سرب در قرن 21 با تمرکز بر آن اعتماد بنفس.

او ذکر شده آنچه که او به نام پنج رکن برای اعتماد به نفس: “اقتصاد با پتانسیل کوانتومی پرش زیرساخت های مبتنی بر فن آوری سیستم های جمعیت شناسی و هوش-محور عرضه سیستم.”

بعد از ظهر دیروز برگزار شد شش ساعت جلسه با وزرای ارشد در جاده پیش رو پس از مارس 17, زمانی که مرحله سوم از سراسر کشور coronavirus مستند است که با توجه به پایان است.

ساعت مودی اشاره کرده بود در این جلسه که مستند – تمدید دو بار – ادامه خواهد داد اما با دور کمتر محدودیت.

Coronavirus موارد در هند عبور 70,000 امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>